Tekst piosenki
Nie potrafię w relacje, ze wszystkim na styk
Potrzebuję wyjaśnienia, potem mi wstyd
Już mnie wkurza poważnie ten stan
Gdy się robi niefajnie nie liczę do trzech
Leczę rany doraźnie i zwalam na pech
Zaraz coś mnie dopadnie jak w grach
Nic nie robię naprawdę
Udaję, że wiem
Trudno mi zdecydować co wolę, co nie
Słabą mam wyobraźnię
To fakt
Więc uśmiecham się ładnie i nakładam krem
Czeszę włosy za rzadkie
Niech będzie co chcę
I tak idę w zaparte co dnia
Wystawiasz łeb na wiatr i się dziwisz, że zimno i marzniesz
Masz tak od lat
Czy naprawdę się nie da normalniej
Nie masz sił
To płacz
Niby proste, a jakoś nie płaczesz
No to wróć na start
Czasem warto coś zrobić inaczej
Chciałam wjechać na koniu, zapraszać do kin
Być raz hitem sezonu choć przez kilka dni
I postrzelać do puszek
Pif-paf
Za to siedzę w pokoju i odpalam film
Wiszę głową do dołu i opadam z sił
Na ekranie mi świeci Top Gun
Wystawiasz łeb na wiatr i się dziwisz, że zimno i marzniesz
Masz tak od lat
Czy naprawdę się nie da normalniej
Nie masz sił
To płacz
Niby proste, a jakoś nie płaczesz
No to wróć na start
Czasem warto coś zrobić inaczej
Wystawiasz łeb na wiatr i się dziwisz, że zimno i marzniesz
Masz tak od lat
Czy naprawdę się nie da normalniej
O utworze
Daria ze Śląska prezentuje utwór "Nie masz sił to płacz" z płyty "Halo, co jest grane?". "Nie wiem, kiedy minęły ostatnie dwa lata pracy nad tym albumem, ale doskonale wiem, że najczęściej pojawiającym się w mojej głowie pytaniem było właśnie 'Halo, co jest grane?'. Chyba nie istnieje na nie poprawna odpowiedź. Znam za to swoją i to właśnie ją opisałam na przestrzeni tych kilkunastu historii. Cieszę się, że podjęłam tę samodzielną próbę, bo dzięki temu mogłam odwiedzić miejsca, do których kiedyś nie miałabym odwagi wejść. To daje siłę" - mówi Daria ze Śląska.






