Tekst piosenki
Zakładam kurtkę, wychodzę bokiem
Nie będę czekać, tak jak przed rokiem
Muzyka cichnie, już jestem w windzie
Za długo w sobie karmiłem fikcję
Zakładam kurtkę, wychodzę bokiem
Dziś sama będę przed słońca wschodem
Powietrze rześkie mi w płucach grzęźnie
Na niebie księżyc, bać się już nie chcę
Proszę, coś podpowiedz, tyle razy to widziałeś:
Czy on tego chce, czego chcę ja?
Ja
Wczoraj kiedyś świeciło słońce
Mówili mi, że to z tobą skończę
Jest czwarta w nocy, warszawskie mosty
Są smutne, bo chciały nas połączyć
Ja też mam swoje rozczarowanie
Bo znów dociera, że nic nie stanie się
Proszę, coś podpowiedz, tyle razy to widziałeś:
Czy ona tego chce, czego chcę ja?
Wczoraj kiedyś świeciło słońce
Mówili mi, że to z tobą skończę
Jest czwarta w nocy, warszawskie mosty
Są smutne, bo chciały nas połączyć
Ja też mam swoje rozczarowanie
Bo znów dociera, że nic nie stanie się
Jeśli byś mógł coś mi dać: daj mi nas
Proszę, wołam ostatni raz
O utworze
Dawid Podsiadło i Kaśka Sochacka prezentują piosenkę "mosty" z minialbumu "tylko haj." na potrzeby festiwalu ZORZA (premiera 6 czerwca 2025 r.).






