Tekst piosenki
Jest 2:05
Gdzieś mijasz moją twarz
Więc czytam, że Ci źle
Że nie chcesz jeszcze spać
Akurat mam czas
Całe szczęście żadnych już spraw
Maruda to ja
Nigdy nam nie dałem szans
Pędzę, zanim nam obojgu to przejdzie
Co z tego, że jest ciut za późno na miłość?
Luz, teraz tylko się baw
Dam się owinąć
A gdy ktoś zapyta, kłam, że to coś więcej
Zrzuć to na wino
Wróćmy do sceny sprzed lat
Puść mi Bambino
Chcę chociaż raz przy Tobie poczuć szczęście
Jesteś, jesteś jak tysiąc gier w jednej
Jak luty w roku przestępnym
Lecę do Ciebie za siódmy las
Pędzę, zanim zacznie chodzić o więcej
A na pewno będzie
Pędzę, zanim zrobi się niebezpiecznie
Co z tego, że jest ciut za późno na miłość?
Luz, teraz tylko się baw
Dam się owinąć
A gdy ktoś zapyta, kłam, że to coś więcej
Zrzuć to na wino
Wróćmy do sceny sprzed lat
Puść mi Bambino
Chcę chociaż raz przy Tobie poczuć szczęście
O utworze
Dawid Podsiadło prezentuje piosenkę "sezon" (premiera 17 kwietnia 2026 r.)."Proszę mi też opowiadać natychmiast, kto i ile razy i gdzie słuchał fragmentu 'sezonu' i jakie są uczucia, czy cały 'sezon' będzie banger, czy co jest?" - napisał przed premierą Dawid Podsiadło.






