Tekst piosenki
Chciałeś wiedzieć o mnie wszystko
O czym myślę zamiast spać
Co mnie złości, co mnie ściska
I kim nie chcę się nigdy stać
Czy to prawda, że złamałam
Parę serc na parę lat?
Co dziś jadłam i czy płakałam
Kiedy płakał cały świat
Wiesz boję się zmian
I boję się ludzi, dlatego niewielu ich mam
Goni presja i czas, chcę być w ciszy, nie krzyczcie
Że żyje się raz
A bzy jak co roku bezkarnie przekwitną
Kiedyś dam z siebie wszystko i pomyślę na przyszłość
Gubię daty w kalendarzu
Gubię głowę w ciągu dnia
Lubię wszystki mieć od razu
Nie przyznaję się do wad
A gdy kocham, to na zabój
Moje kochanie niewiele trwa
Chcę wyjechać kiedyś na wieś
Wrócić tam, gdzie miałam start
I boję się zmian
I boję się ludzi, dlatego niewielu ich mam
Goni presja i czas, chcę być w ciszy, nie krzyczcie
Że żyje się raz
A bzy jak co roku bezkarnie przekwitną
Kiedyś dam z siebie wszystko i pomyślę na przyszłość
Boję się zmian
Boję się ludzi i dlatego niewielu ich mam
Goni presja i czas, chcę być w ciszy, nie krzyczcie
Że żyje się raz
A bzy jak co roku bezkarnie przekwitną
Kiedyś dam z siebie wszystko i pomyślę na przyszłość





![Festiwal Zaczarowanej Piosenki 2026: Cały tłum przyjaciół [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MX7JEA4P81HB6-C429.webp)
