Tekst piosenki
Už zhasly všechny lampy
je čas jít spát
Jenže mě už nezajímá,
To co se má
Není mi to líto
a necítím se zle,
za to, že se mi líbí,
když mi dobře je
Už nic si nevyčítám,
to jde mimo mě
Má to vibe
i když nevím, co je vibe
i když nevím, co to znamená
Ale hlavně že je nám fajn
Jo, už to tak mám
občas dělám
To co se nemá
no a co
Já se omlouvám,
že se neomlouvám
jdem, je jedno kam
no tak jo
Do dna všechny lampy
i když v nich je čaj
Ja tančit budu stejně
lidi vždycky řeči maj
Ať si každej myslí a říká si co chce
a každej ať si nosí, to co unese
Dnešek ještě nespí dokud neusnem
Má to vibe
i když nevím, co je vibe
i když nevím, co to znamená
Ale hlavně, že je nám fajn
Jo, už to tak mám
občas dělám
To co se nemá
no a co
Já se omlouvám,
že se neomlouvám
jdem, je jedno kam
no tak jo






