Tekst piosenki
Chciałam napisać piosenkę, wydusić to, co ciężkie takie
Chyba muszę zrobić to inaczej, nawet już nie płaczę
Mam tyle w głowie
Ale nikomu nie powiem
Nie umiem ubrać w słowa to za dużo dla mnie
Może bym umiała, gdybym nie musiała ładnie
Ale są jakieś zasady
Których już się nie da spalić
Znowu śpiewam o tym, że mówić nie umiem
W tekście nie ma prawie nic, ale może Ty zrozumiesz
Że w tych paru słowach
Siedzi pełna głowa
Może gdybyś była, to by było łatwiej
Ty byś otworzyła mnie, za mnie
Albo wyczytała z oczu to, czego nie mogę
Powiedzieć od razu, bo mi strach zaciska gardło
Nie umiem ubrać w słowa to za dużo dla mnie
Może bym umiała, gdybym nie musiała ładnie
Ale są jakieś zasady
Których już się nie da spalić
Znowu śpiewam o tym, że mówić nie umiem
W tekście nie ma prawie nic, ale może Ty zrozumiesz
Że w tych paru słowach
Siedzi pełna głowa
Znowu śpiewam o tym, że mówić nie umiem
W tekście nie ma prawie nic, ale może Ty zrozumiesz
Że w tych paru słowach
Siedzi pełna głowa
Słyszałam, że tę maskę nosisz coraz częściej
Zamiast łez napiszę gwiazdy, Ty przeklinasz więcej
Każdy ma jakieś sposoby
By przez chwilę nie być sobą






