Tekst piosenki
Nie musisz iść
Taki jest ciąg zdarzeń
Nie będę się golił, podrapie Cię po twarzy
A jeśli boli
Nie mamy wspólnych marzeń
Żyj se w swej niedoli
Jeśli tak wolisz
Chwyć mnie za rękę, może Ci pokażę
Możesz się stroić
Pokazać tatuaże
Trochę tu stromo
Szukamy mocnych wrażeń
Ale jeśli tak nie wolisz
Żyj se w swej niedoli
I nie mam słów na to już
Że mam na Ciebie głód powoli
Pójdziemy w spód, żeby czuć
Znowu silniejszy puls
Nie boli
Nie muszę pić
Przecież mówiłem wczoraj
Niezdrowo żyć zawsze można od nowa
A jeśli się tli
Choćby ostatnia nadzieja
Prosto wybieram
Żyj, nie umieraj
Żyć dla nikogo przecież też nie chcę wcale
Chociaż, wiadomo, ciężko mi wejść na fale
I czasem to boli
Żyję jak w karnawale
Ale jeśli tak nie wolisz
Żyj se w swej niedoli






