Tekst piosenki
Nie lubię trapu i zimnego światła
Nie umiem w small talki i nie lubię się powtarzać
Nie tracę czasu
W Polsce mało jest lata
A ja bym chciał polatać znów
Po nieodkrytych mapach, uu
Zimny jak lód
A w środku płonę
Czekam na odpowiedni czas, na swoją kolej
Czysty jak łza
Płynę powoli
Czekam na odpowiedni znak
To jeszcze nie koniec, to jeszcze nie koniec, mmm
Nie potrzebuję mieć starszego brata
Nie będzie mi mówił nikt, kiedy mam wracać
Z samym sobą nie nudzę się, nie
A tutaj chyba już koniec
Muszę nabrać powietrza, atmosfera za gęsta
Siekierę powieś, uuu
Zimny jak lód
A w środku płonę
Czekam na odpowiedni czas, na swoją kolej
Czysty jak łza
Płynę powoli
Mmm, czekam na odpowiedni znak
To jeszcze nie koniec, to jeszcze nie koniec
Zimny jak lód
A w środku płonę
Czekam na odpowiedni czas, na swoją kolej
Czysty jak łza
Płynę powoli
Ohh, czekam na odpowiedni znak
To jeszcze nie koniec, to jeszcze nie koniec, to jeszcze nie
O utworze
Igo prezentuje piosenkę "To nie koniec".

![Niall Horan "Dinner Party": muzyczna laurka dla ukochanej, ozdobiona gitarami [RECENZJA]](https://i.iplsc.com/000MVZKF0LX184UX-C492.webp)

![Festiwal w Opolu 2026 - dzień drugi [RELACJA NA ŻYWO]](https://i.iplsc.com/000MW1AJCF37Q4DK-C429.webp)


