Tekst piosenki
(IGR)
Ona chciala by wbić, ale telefon mi pada
Nie mogę gadać, wychodzę na miasto żyć
W tasi browary i cana, w planch jest plaża ,siedzieć do rana i pić
Nie chce się martwić czy zgadza się kwit
Na chwilę przestać się martwić i gnić
Palimy głupa i palimy i weed, jak ktoś zapyta to nie wiemy nic
Skąd ten temat, co tak pięknie pachnie
Fury, scena, wyglądasz tak ładnie
Jak ja Cię nie wezmę to braciak Cię zgarnie
Ja tak nie mogę, to trochę nie ładnie
Wyglądasz na to za fajnie
Przez to się muszę zawijać
W okół mnie mnie dragi i ziomy jak żmija
Leżak na burtę i znowu nabijam
Znowu zawijam top na bletki
Proszki i tabletki, zamieniłem już na studio i na czek ty ,ta baby jest na to za sexy
(Refren)X2
Skąd ten temat, co tak pięknie pachnie
Fury, scena, wyglądasz tak ładnie
Jak ja Cię nie wezmę to braciak Cię zgarnie
Ja tak nie mogę, to trochę nie ładnie
Wyglądasz na to za fajnie
(BosiuSWP)
Wyglądasz tak fajnie, podejdź jeszcze bliżej
Ruszasz się tak zgrabnie, nic innego nie widzę
Wszystko co złe to dziś zostawiam w tyle chodź ze mną mała znikniemy na chwilę
Lepiej się pakuj bo kupiłem bilet
dziś jeszcze tutaj a jutro już w Chile
Słońce, plaża wyglądasz tak ładnie
Blanty faza, złoty łańcuch na mnie
Jak jest jakiś problem na pewno nie z hajsem
Chodź ze mną mała się poczuć jak w bajce
To tylko raz jest
Porsche Panamera, dzisiaj melanż nie odbieram
Czeka miasto czeka scena, aż rozkręci się kariera
Wrzucę Sosnowiec na mapę nie będę czekał już na nic co będzie no to się okaże
Ale narazie noga na gazie, życie rozbite układam jak wazę
(Refren)X2
Skąd ten temat, co tak pięknie pachnie
Fury, scena, wyglądasz tak ładnie
Jak ja Cię nie wezmę to braciak Cię zgarnie
Ja tak nie mogę, to trochę nie ładnie
Wyglądasz na to za fajnie
O utworze
IGR x BosiuSWP prezentują utwór "WYGLĄDASZ TAK ŁADNIE" prod. Joezee z "Pogrom EP".


![Festiwal w Opolu 2026 - dzień trzeci [RELACJA NA ŻYWO]](https://i.iplsc.com/000MW3JDS6IYDXNI-C492.webp)



