Tekst piosenki
Nadal czuję jej zapach,
jej usta mają słodki smak.
Chociaż zwiedziłem pół świata,
nie ma takiej jak ty.
Bez ciebie to nie ja, nie ja, nie ja.
Bez ciebie to nie ja, nie ja, nie ja.
Bez ciebie to nie ja, nie ja, nie ja.
Bez ciebie to nie ja, nie ma takiej jak ty,
bez ciebie to nie ja.
Mówi mi, że nigdy tak nie kochała, oj nie
nie bardziej niż tak jak ja zakochana, no nie.
Tajlandia, Madera, Dominikana
nawet po drugiej stronie świata nie zostaniesz sama.
Już byłem w samolocie, kiedy odleciała,
ale nie jak Freesbo bez kameramana.
Tylko ona jak Hermiona mnie oczarowała,
tylko ty wiesz, co się działo w Korsika na skałach.
Nadal czuję jej zapach, jej usta mają słodki smak.
Chociaż zwiedziłem pół świata, nie ma takiej jak ty.
Bez ciebie to nie ja, nie ja, nie ja.
Bez ciebie to nie ja, nie ja, nie ja.
Bez ciebie to nie ja, nie ja, nie ja.
Bez ciebie to nie ja, nie ma takiej jak ty, bez ciebie to nie ja.
Zróbmy tyle pieniędzy, by więcej nie świecić twarzą w sieci.
Za dobre geny mamy siebie, żeby nie mieć trójki dzieci.
Wybudujemy dom z ogrodem na wielkiej posesji,
nauczyłaś mnie cieszyć się z małych rzeczy.
Przedstawiłem cię familii, oho,
od razu cię polubili, oho,
przedstawiłaś mnie familii, oho,
od razu mnie pokochali.
Nadal czuję jej zapach, jej usta mają słodki smak.
Chociaż zwiedziłem pół świata, nie ma takiej jak ty.
Bez ciebie to nie ja, nie ja, nie ja.
Bez ciebie to nie ja, nie ja, nie ja.
Bez ciebie to nie ja, nie ja, nie ja.
Bez ciebie to nie ja, nie ma takiej jak ty, bez ciebie to nie ja.
Amen.
O utworze
Kacper Blonsky prezentuje piosenkę "Pół świata :(" po rozstaniu z Young Leosią.






