Tekst piosenki
Budzę się o świcie
Łzy wklepuję w policzek
Może dzisiaj będzie lżej
Pogadałam z ciszą
Tylko ona słyszy
Tylko ściany widzą mnie
I nie mogę wyjść
Ze swojej gorszej passy
W tłumie czuję się niezręcznie
Jest mi trochę wstyd
I wiem, że dziś nie zasnę
Jutro znowu wpadnę w pętlę
Kruszę się
Osobno jesteśmy bezradni
Gdzie w tym sens?
Dlaczego wciąż jesteśmy sami?
Trochę boję się, że pozostanie po mnie
Tylko ludzki grzech
I nie zapyta nikt, gdzie jestem tyle dni,
Gdy na dobre zniknę
Myśli moje ciche
Krążą po orbicie
Znowu chcą wystraszyć mnie
Afirmuję życie,
Którym się zachwycę
Uczą, by nie myśleć źle
Gaszę w domu światła,
Żeby zakryć pustkę
Trudno przyznać się, że cierpię
Trochę mi niełatwo
Widzieć siebie w lustrze,
Kiedy światło gaśnie we mnie
Kruszę się
Osobno jesteśmy bezradni
Gdzie w tym sens?
Dlaczego wciąż jesteśmy sami?
Trochę boję się, że pozostanie po mnie
Tylko ludzki grzech
I nie zapyta nikt, gdzie jestem tyle dni,
Gdy na dobre zniknę
O utworze
Lina Silva, Norbert Wronka prezentują piosenkę "Gdy zniknę".



![Podsiadło wrócił na stadiony i niech już więcej z nich nie schodzi. "Obrotowy Tour" wystartował w Chorzowie [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MW3Z9K3N5NXOM-C429.webp)

![Festiwal w Opolu 2026 - dzień trzeci [RELACJA NA ŻYWO]](https://i.iplsc.com/000MW3JDS6IYDXNI-C429.webp)
