Tekst piosenki
Kiedy noc,
czarny w niebie rozkłada koc
to pod nim dzień miniony smacznie śpi,
to pod nim dzień miniony smacznie śpi.
No a my?
A my,
my nie śpimy,
nie śpimy do rana,
bo kochana moja, kochana,
noc od spania jest tylko
do tej pory,
do tej pory,
gdy nas amory nie wezmą w takie obroty,
że już nie myślimy o spaniu,
że już nie myślimy o tym,
tylko o.....
O czym?
Dobrze wiesz to
O czym?
Dobrze wiesz to
O czym?
Dobrze wiesz to,
więc grzesz,
ze mną grzesz,
ze mną grzesz
i się ciesz,
i się ciesz,
ciesz się,
sączy się jazz,
ciesz się i ze mną grzesz,
ciesz się i ze mną grzesz.
O utworze
Mariusz Parlicki prezentuje piosenkę "Ciesz się i ze mną grzesz".


![Festiwal Zaczarowanej Piosenki 2026: Cały tłum przyjaciół [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MX7JEA4P81HB6-C492.webp)



