Tekst piosenki
Jest druga w nocy
Ekran świeci
Myśli daleko
Gubię się w sieci
Pisałem długo kasowałem zdania
Nie dostanę odpowiedzi na moje pytania
Nie to że milczysz
Tylko że wiem widziałaś
Jedno wyświetlono
Jest głośniejsze niż hałas
Leżał telefon tuż obok dłoni
Twoje online ciągle mnie goni
Czytam w kółko ostatnie zdania
Znam odpowiedzi na Twoje pytania
Pisałem
Widziałaś
Czekałem
Milczałaś
Tak niewiele chciałem
A ja już wiedziałam
Nie to że milczysz
Tylko że wiem widziałaś
I jedno wyświetlono
Jest głośniejsze niż hałas
Zamienię się w ciszę
Byś mogła usłyszeć
Jak głośno krzyczę
O utworze
Mateuniooo & Kinga Zdybel prezentują utwór "Wyświetlono (Znasz to uczucie?)". "'WYSWIETLONO' powstało z emocji, które zna każdy, kto choć raz trzymał telefon w ręku i czekał na tę jedną odpowiedź... Znasz to uczucie? Widzisz dwia niebieskie ptaszki albo napis 'Przeczytano', mija minuta, dziesięć, godzina... a w telefonie cisza. To właśnie ta frustracja i napięcie stały się inspiracją do stworzenia tego utworu. Chcieliśmy zamienić to irytujące czekanie w taneczną energię, która rozniesie parkiet. Ten utwór to połączenie nowoczesnego brzmienia, tanecznej energii i historii, którą zna każdy z nas o niepewności, bliskości i cyfrowym świecie uczuć" - czytamy w opisie.


![Festiwal Zaczarowanej Piosenki 2026: Cały tłum przyjaciół [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MX7JEA4P81HB6-C492.webp)



