Tekst piosenki
Bo ludzie mówią
co mam robić i gdzie stać
i co powinienem brać
do tej pory czułem strach
to ludzie lubią
są potwory masz się bać
do pokory chcą mnie brać
swoje zmory na mnie kłaść
oni się zgubią
bo od teraz serce będzie suką
coś się nie podoba spróbuj znaleźć taką drugą
co tak jak ja ukradnie noc
nie dam Ci spać
wezmę pod włos
bo ja lubię tańczyć kiedy reszta śpi
mam dryg do salsy
gdy nie patrzy nic
kankan czy walczyk
z Vitem nie wypada walczyć
całym ciałem ruszaj na krzyż
bo ja lubię tańczyć kiedy reszta śpi
mam dryg do salsy
gdy nie patrzy nic
kankan czy walczyk
z Vitem nie wypada walczyć
całym ciałem ruszaj na krzyż
biję się z nudą
bo nie mogę w miejscu stać
całą dobę zanim spać
się położę wolę zwiać
wszyscy się budzą
bo ja głowę chcę im brać
to co powiem ma się dziać
Twoje drobne możesz brać
ja jestem stówą
od niedawna serce umiem judo
Ci co się wahali, bali
dawno dali w długą
nie tak jak ja
ukradnie noc
nie dam Ci spać, wezmę pod włos
zaczyna się kręcić w głowie
i mocniej bije puls (bije puls)
myślę jak to powiem tobie
nie gapiąc się na biust
bo ja lubię tańczyć kiedy reszta śpi
mam dryg do salsy
gdy nie patrzy nic
kankan czy walczyk
z Vitem nie wypada walczyć
całym ciałem ruszaj na krzyż
bo ja lubię tańczyć kiedy reszta śpi
mam dryg do salsy
gdy nie patrzy nic
kankan czy walczyk
z Vitem nie wypada walczyć
całym ciałem ruszaj na krzyż
kiedy wchodzę jak w boomhouse
szach-mat, koniec
oldschool jak Boniek
zaraz podam majka
póki co płonie
zrobię tego "Fight Club"
bo ja się nie boję
O utworze
W 2026 roku po raz pierwszy opublikowane zostały jednak aż dwa utwory nagrane przez Męskie Granie Orkiestra. Vito Bambino, Igor Herbut i Zalia stworzyli nie tylko utwór "Nareszcie", ale i "Tańczę". Koncertowa premiera 27 czerwca 2026 r. w Żywcu. Singel ilustruje teledysk wyreżyserowany przez członka tegorocznej Orkiestry - Vito Bambino.






