Tekst piosenki
nie jestem piękny wiesz
czasem cicho to przyznajesz
nie oszczędzasz słów
muszę lubić chłód
nie jestem mądry wiesz
zawsze chłodną piję kawę
z cukrem myle lód
już polubiłem chłód
zbyt wiele o mnie wiesz
i w jeden dzień mnie nie naprawisz
tyle było prób
nie oszczędzaj słów
byłoby pięknie
pisać ci wiersze
lecz na poezję
brak mi dziś sił
choć jednym tekstem
dać coś ode mnie
lecz na poezję
brak mi dziś sił
(było byłoby pięknie
pisać pisać ci wiersze
było byłoby pięknie )
przy tobie mogłem być
wszystkim tylko nie być sobą
trochę to nie fair
wciąż wybieram źle
a przy mnie każdy z nich
lepszą się wydaje opcją
nie wybieraj źle
kogoś weź, nie mnie
ja każdą twoją myśl
wciąż pamiętam słowo w słowo
dziś się uczę znów
nie oszczędzać słów
byłoby pięknie
pisać ci wiersze
lecz na poezję
brak mi dziś sił
choć jednym tekstem
dać coś ode mnie
lecz na poezję
brak mi dziś sił
(było byłoby pięknie
pisać pisać ci wiersze
było byłoby pięknie )
O utworze
Miłosz Skierski prezentuje piosenkę "Z cukrem mylę lód" z płyty "Eksperyment".






