Tekst piosenki
Jeśli będziesz tam, ja pójdę za tobą
Całkiem inne życie chciałabym wieść
Co chcesz, to masz
Usłyszę prosto w twarz
Co chcę, to mam
A jednak czegoś wciąż mi brak
Nic nie pomoże
Do siebie, do siebie będzie żal
Jak pójdzie coś nie tak
Jak czegoś będzie brak
O Dobry Boże
Do ciebie, do Ciebie będzie żal
O ile jesteś tam
Bo w to powątpiewam wciąż
Jeśli dasz mi znak zaufam, że mogę
Bez wahania skoczyć w ogień i mgłę
Co chcę, to mam
Już stoję u Twych bram
Co chce, to mam
A jednak czegoś wciąż mi brak
O utworze
Babie Lato, czyli projekt specjalny festiwalu Erste Letnie Brzmienia, wraca po raz czwarty - w 2026 roku tworzą je Natalia Grosiak, BELA oraz Kathia. Nowy skład stawia na bardziej organiczne brzmienie - pełne gitar, żywych instrumentów i folkowej czułości. Tegoroczna odsłona została zapowiedziana singlem "Dwa słońca", który otworzył nowy rozdział projektu. Z okazji tej premiery artystki zostały ambasadorkami programu Spotify EQUAL.
"Co chcę, to mam" to drugi singel Babiego Lata 2026. Utwór skomponowany przez artystki i wyprodukowany przez Patricka The Pana, balansuje między alternatywnym popem a organicznym, żywym graniem. To piosenka o wiecznym nienasyceniu, podejmowaniu ryzyka, ale przede wszystkim o odwadze pójścia za głosem serca - czytamy w opisie.






