Tekst piosenki
A po zimie i wierszach
I wierszach
Przyjdzie miłość największa
Największa
Na imię mam
Ciemna strona księżyca
Ty w oczach masz
Dwa słońca
Dwa słońca
Na imię masz
Słońce w zenicie
Ja w oczach mam
Dwa czarne
Ty świecisz jak
Dwa słońca
Słońca
I żyję znów
Mocniej
Mocniej
Ty świecisz jak
Dwa słońca
Słońca
I żyję znów
Mocniej
Mocniej
Przyciągasz mnie
Jestem ziemią wokół słońca
Ty rodzisz się
Z wybuchów ognia
Bez końca
Bez ciebie wiem
W ciemności błądzę
Łaknę światła
Dopalasz mnie
Niebieskie ciała
Ty świecisz jak
Dwa słońca
Słońca
I żyję znów
Mocniej
Mocniej
Ty świecisz jak
Dwa słońca
Słońca
I żyję znów
Mocniej
Mocniej
Oświetlasz mnie
W sierpniową noc
Gdy księżyc gaśnie
Wrześniowy chłód
Nas nigdy nigdy nie dopadnie
Ten jeden raz
Gdy księżyc znów całuje słońce
Z zachodu wschód
Już nigdy nigdy
Ty świecisz jak
Dwa słońca
Słońca
I żyję znów
Mocniej
Mocniej
O utworze
Natalia Grosiak, BELA, Kathia prezentują "Dwa Słońca" | BABIE LATO | Erste Letnie Brzmienia 2026.






