Tekst piosenki
[Zwrotka 1]
Mam jedno życzenie
Wydostać się z siebie
I mówić sobie
Jak mam żyć
A może taki plan
Będzie warty więcej
Stare ja
Wciąż mnie goni
[Pre-Chorus]
Nie będę więcej czuć
Nie będę więcej snuć
Nie będę już kłamać
Nie będę się starać
Za rok a może dwa
Postawię sobie znak
Który mówi mi
"Nie wracaj"
[Refren]
A po mnie nie... NIE!
Nie będzie już nic!
Pozostaną puste drogi!
Którymi ty, TY!
Nie będziesz chciał iść
Po mnie nie zostanie mi nic...
Nie zostanie nic
TARA TATARA AUUU!
(HA HA!)
[Zwrotka 2]
Stale na skórze mam
Tych brzydkich parę lat
Nie mów mi
Co mam robić
No ale skoro chcesz
To powiem ci głośniej
Nie ma we mnie
Żalu wiesz!
[Pre-Chorus]
Nie będę więcej czuć
Nie będę więcej snuć
Nie będę już kłamać
Nie będę się starać
Za rok a może dwa
Postawię sobie znak
Który mówi mi
"Nie wracaj"
[Refren]
A po mnie nie... NIE!
Nie będzie już nic!
Pozostaną puste drogi!
Którymi ty, TY!
Nie będziesz chciał iść
Po mnie nie zostanie mi nic...
A po mnie nie... NIE!
Nie będzie już nic!
Pozostaną puste drogi!
Którymi ty, TY!
Nie będziesz chciał iść
Po mnie nie zostanie mi nic...
Nie zostanie...
[Bridge]
(Instruments)
[Refren - Outro]
A po mnie nie... NIE!
Nie będzie już nic!
Pozostaną puste drogi!
Którymi ty, TY!
Nie będziesz chciał iść
Po mnie nie zostanie mi nic...
A po mnie nie... NIE!
Nie będzie już nic!
Pozostaną puste drogi!
Którymi ty, TY!
Nie będziesz chciał iść
Po mnie nie zostanie mi nic...
Nie zostanie NIC!






