Tekst piosenki
Utwór "Północ" premierę będzie miał w piątek 5 kwietnia.
Nie, w tym uśmiechu mi źle
W tym uścisku mi źle
W tym pokoju, gdzie noc
Już nie pachnie jak sen
Drugi śnieg, trzeci śnieg
Ty jak cień, ja jak cień
Słodki wierzch, gorzki spód
Już smakuje nam mniej
I choć wierzę w boski plan,
Trudno tracić coś, co znam
Serce głupie cicho łka
Znów nie budzi mnie na czas
Wiesz, wciąż pamiętam ten wiersz
Co się niósł jednym tchem
Zapach tych pierwszych dni
Nie baliśmy się nic
I choć wierzę w boski plan,
Trudno tracić coś, co znam
Serce głupie cicho łka
Znów nie budzi mnie na czas
I choć wierzę w boski plan,
Trudno tracić coś, co znam
Serce głupie cicho łka
Znów nie budzi mnie na czas



![Podsiadło wrócił na stadiony i niech już więcej z nich nie schodzi. "Obrotowy Tour" wystartował w Chorzowie [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MW3Z9K3N5NXOM-C429.webp)

![Festiwal w Opolu 2026 - dzień trzeci [RELACJA NA ŻYWO]](https://i.iplsc.com/000MW3JDS6IYDXNI-C429.webp)
