Tekst piosenki
Nikita prezentuje piosenkę "Mama".
Mamo chcę podziękować ci
Gdy świat mi się zawalił
To byłaś obok i
i ooo dałaś serce
Murem za mną taka jesteś
Widzisz w oczach kiedy jesteś
Bo ty znasz mnie najlepiej
Znasz mnie najlepiej
Ja myślę o tobie
Choć daleko jestem
Świat staje na głowie
Ty trzymasz za rękę
Proste, po burzy wychodzi słońce
Jesteś obok, będzie dobrze
Widzę to na niebie
Proste, po burzy wychodzi słońce
Mamy wszystko co najdroższe
No bo mamy siebie
Wiesz mamo, w życiu bywa różnie
Oni biją brawo, ale czy cieszy ich mój sukces?
Pośród szeptów (szeptów) karuzeli lęków
Ty mi dajesz siłę (siłę) mieszkasz w moich sercu
Ja myślę o tobie
Choć daleko jestem
Świat staje na głowie
Ty trzymasz za rękę
Proste, po burzy wychodzi słońce
Jesteś obok, będzie dobrze
Widzę to na niebie
Proste, po burzy wychodzi słońce
Mamy wszystko co najdroższe
No bo mamy siebie
Proste, po burzy wychodzi słońce
Jesteś obok, będzie dobrze
Widzę to na niebie
Wiesz widzę ciebie
O utworze
Nikita (Nikola Biela) z okazji Dnia Matki prezentuje piosenkę "Mama". Autorami utworu są Michał Kacprzak (muzyka, tekst) i Dawid Łopatowski (muzyka).






