Tekst piosenki
Jasne, zapomniałam, że to naprawdę
Trudno, to w sumie nawet nie było ważne
Chciałam tylko opowiedzieć,
że wciąż nie jest mi najlepiej
odkąd mieszkam w wielkim mieście
Zawsze Cię pytałam przecież
jak sobie poradzić kiedy
czułam się sama na świecie
Teraz Ty nagraj mi ciszę
Tęsknię za echem Twoich ścian
Nie mów nic, weź tylko oddech
A ja rozpoznam jak się masz
Halo?
Halo?
Jak się masz
Halo?
Liczę, że może przez przypadek napiszesz
Dziwne, że nie nudzi mi się o Tobie myśleć
Chciałabym zrozumieć
jak to jest, że mówisz czule
potem nie mówisz w ogóle
Teraz Ty nagraj mi ciszę
Tęsknię za echem Twoich ścian
Nie mów nic, weź tylko oddech
A ja rozpoznam jak się masz
Halo?
Halo?
Jak się masz
Halo?
Teraz Ty nagraj mi ciszę
Tęsknię za echem Twoich ścian
Nie mów nic, weź tylko oddech
A ja rozpoznam jak się masz
O utworze
Paula Biskup prezentuje piosenkę "Halo?" (premiera 23 stycznia 2026 r.).






