Tekst piosenki
Mam już dość
Jak idiotka, wciąż nie umiem powiedzieć stop
Chowam złość
Bo piękności szkodzi i znów się oburzy ktoś
Pamiętasz zasadę numer jeden
To ty bezwzględnie pierwszy zakładasz maskę z tlenem na twarz
Teraz ja tak mam
Muszę chronić się, nim zapomnę, jak oddychać
Chcę się wyrwać z codzienności
Złapać oddech, zwolnić krok
Włożę kieckę, pójdę w gości
Wrócę jutro lub za rok
Mam kilka miejsc, do których tęsknię
Parę osób z dawnych lat
Lodówka pełna, przeżyjecie
Nie zawali się beze mnie świat
Mam siebie dość
Stawiam wszystkich ponad sobą, na końcu ja
Zawsze coś
Choć umowa była inna, świadków mam
Chciałam być za dwoje silna
Myślałam, radę dam, jednak ledwo stoję, padam na twarz
Nie potrafię już tak
Coś we mnie pękło, muszę wyjść poza schemat
Nie potrafię już tak
Nie potrafię już tak
Nie potrafię już tak, nie potrafię
Nie potrafię już tak
Nie potrafię już tak
Nie potrafię już tak, nie potrafię
Wciąż o sobie zapominam
Wciąż o sobie myślę - winna
Na zewnątrz może jestem silna
Lecz w środku próbuje się nie rozsypać
Chcę się wyrwać z codzienności
Złapać oddech, zwolnić krok
Włożę kieckę, pójdę w gości
Wrócę jutro lub za rok
Mam kilka miejsc, do których tęsknię
Parę osób z dawnych lat
Lodówka pełna, przeżyjecie
Nie zawali się beze mnie świat
O utworze
"Utwór "Kiecka" jest buntem, wołaniem o pomoc, oddaniem głosu Kobietom, które latami stawiały innych ponad sobą. Ten muzyczny ukłon kierowany jest do każdej Kobiety, którą w ciszy mijamy na ulicy, obserwując ukradkiem na jej twarzy zmęczenie, bezsilność czy skrywaną złość. To kobiecy manifest, dedykowany wszystkim matkom, które w swoim życiu dotknęły granicy i potrzebują zmian" - czytamy w opisie.

![Podsiadło wrócił na stadiony i niech już więcej z nich nie schodzi. "Obrotowy Tour" wystartował w Chorzowie [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MW3Z9K3N5NXOM-C492.webp)

![Festiwal w Opolu 2026 - dzień trzeci [RELACJA NA ŻYWO]](https://i.iplsc.com/000MW3JDS6IYDXNI-C429.webp)


