Tekst piosenki
Zmęczyło mnie to miasto
ci wszyscy piękni ludzie
ich piękne opowieści
co weekend w innym klubie
mają dobre rady
mają wszystko czego chcesz
a ja tylko chciałbym
uciec stąd
leżeć pod palmą
pić drinki w kolorze nieba
trzymać za rękę
nie myśleć o problemach
leżeć pod palmą
pić drinki w kolorze nieba
trzymać za rękę
nie myśleć o problemach
i mógłbym już nigdy nie wrócić
zostawić za sobą ten syf
zniknąć jak Houdini
zniknąć jakby nigdy nic
ciekawe czy ktoś by zatęsknił
w sumie to byłoby miłe
ale nic tego nie zmieni
że nie chciałbym już
leżeć pod palmą
pić drinki w kolorze nieba
trzymać za rękę
nie myśleć o problemach
leżeć pod palmą
pić drinki w kolorze nieba
trzymać za rękę
nie myśleć o problemach
tylko z tobą ma to sens
tylko z tobą chciałbym leżeć tak
O utworze
Rubens prezentuje piosenkę "Pod palmą".






