Tekst piosenki
Czy będziemy się pamiętać?
Pamiętaj mnie
Jesteś zawsze obok, nawet gdy
Ja wypadam na zakrętach
Niewyspane noce, kłótni sto
Nikt już tego nie pamięta
Przecież wiesz, mam tak jak Ty
Te same tęsknoty, te same sny
I nie wierzę, że za rogiem nie ma już nas
Jeśli będzie tak, że zaczniemy od nowa, czy będziemy się pamiętać wciąż?
Jeśli będzie tak i przyjdzie nam wybierać, czy wybierzesz znowu moją dłoń?
Zostaw nam jakiś znak
Żebym mogła znaleźć nas jeszcze raz
Jeden gest, jeden ślad
Mi wystarczy, wystarczy mi
Bo Twoje oczy błyszczą jak wołanie bez słów, bez słów
Między nami nie potrzeba zmieniać nic już, nic już
Przecież wiesz, mam tak jak Ty
Te same tęsknoty, te same sny
I nie wierzę, że za rogiem nie ma już nas
Jeśli będzie tak, że zaczniemy od nowa, czy będziemy się pamiętać?
Jeśli będzie tak i przyjdzie nam wybierać, czy wybierzesz znowu moją dłoń?
Jeśli będzie tak, że zaczniemy od nowa, czy będziemy się pamiętać wciąż?
Jeśli będzie tak i przyjdzie nam wybierać, czy wybierzesz znowu moją dłoń?
Zostaw nam jakiś znak
Żebym mogła znaleźć nas jeszcze raz
Jeden gest, jeden ślad
Mi wystarczy, wystarczy mi
Jeśli będzie tak
Wystarczy mi
Jeśli będzie tak
Mi wystarczy, wystarczy mi
Jeśli będzie tak
Czy będziemy się pamiętać, pamiętać?
Jeśli będzie tak
Czy będziemy się pamiętać?
Pamiętaj mnie
O utworze
"To popowa piosenka o tęsknocie - za bliskością, za czasem, który uciekł zbyt szybko, i za chwilami, które zostają w człowieku nawet wtedy, gdy relacja dawno zmieniła swój kształt.
Nowy utwór ma w sobie coś bardzo milenialskiego: potrzebę zatrzymania obrazów, ludzi i emocji, które kiedyś były całym światem, a dziś wracają w pamięci jak fragment starego filmu" - czytamy w zapowiedzi.






