Tekst piosenki
Wszystkie wschody słońca i zachody,
deszcze i wiatry, błyski i grzmoty,
przytulenia, pocałunki, krótkie tęsknoty,
wojny i przekleństwa, bójki i kłopoty.
Cały świat
z tobą mam.
Lubię odpalić krótki lont i podkurwić cię okrutnie,
nie zostajesz nigdy dłużna, musisz wygrać każdą kłótnię,
Gdy opadnie kurz po bitwie, w krótkiej chwili ciężkiej ciszy,
myślę o tym, że cię kocham, choć nie powiem ci o niczym.
Ja cały świat
z tobą mam.
Ja cały świat
z tobą mam.
Później patrzę, jak się śmiejesz, na twe połamane tańce,
nic nie śmieszy mnie jak one, wiem, że lubisz kiedy patrzę,
lubię takie zwykłe chwile, lubię każdy z tobą dzień,
piękny świat chcę tobie dać, bo ja
piękny świat z tobą mam.
Bo piękny świat
z tobą mam.
I niech tak będzie w każdy dzień,
bo dobrze mi, dobrze mi, dobrze mi z tobą jest.
Bo piękny świat
z tobą mam.
I niech tak będzie w każdy dzień,
bo dobrze mi, dobrze mi, dobrze mi z tobą jest.
I piękny świat
chcę ci dać,
piękny świat
z tobą mam.



![Podsiadło wrócił na stadiony i niech już więcej z nich nie schodzi. "Obrotowy Tour" wystartował w Chorzowie [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MW3Z9K3N5NXOM-C429.webp)

![Festiwal w Opolu 2026 - dzień trzeci [RELACJA NA ŻYWO]](https://i.iplsc.com/000MW3JDS6IYDXNI-C429.webp)
