Tekst piosenki
Chcemy być wyżej, chcemy być
Chcemy mieć ciszę i nie słuchać szczekania w tle
Może gdzieś indziej może wyżej coś czeka nas
Ja wiem po co tu jestem i dlaczego mam tu stać
Chcemy kariery, chcemy mieć
Coś do powiedzenia i nie słuchać szczekania w tle
Łap życie nim Cię dziś zagłuszy ten głośny dźwięk
Obietnic, że to wszystko jak na filmach jest
Łapię każdy dzień
Żaden nie powtórzy się
Zawsze robię to co chcę
Nie zatrzymasz mnie
Zawsze robię to co chcę
Robię to co chcę, hej!
A teraz łap za ster jest okej
Jestem tu z Tobą
Łap za ster jest okej,
inni nie mogą
Mówić Ci jak masz żyć
Idź własną drogą
Bo gdy dojdziesz na sam szczyt,
Nie będzie tam nikogo
Kiedy dojdziesz na sam szczyt
Nie będzie tam nikogo
Nikogo, nikogo…. Hej!
Zawsze robię to co chcę
Nie zatrzymasz mnie
Zawsze robię to co chcę
Robię to co chcę, hej!
A teraz łap za ster jest okej
Jestem tu z Tobą
Łap za ster jest okej,
inni nie mogą
Mówić Ci jak masz żyć
Idź własną drogą
Bo gdy dojdziesz na sam szczyt,
Nie będzie tam nikogo




![Podsiadło wrócił na stadiony i niech już więcej z nich nie schodzi. "Obrotowy Tour" wystartował w Chorzowie [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MW3Z9K3N5NXOM-C429.webp)

![Festiwal w Opolu 2026 - dzień trzeci [RELACJA NA ŻYWO]](https://i.iplsc.com/000MW3JDS6IYDXNI-C429.webp)