Tekst piosenki
Była taka jedna śliczna jak laleczka
Chłopaków zmieniała, wpadali w sidełeczka
Każdy liczył zawsze że on księciem będzie
Ona wymyśliła, że nikt jej nie uwiedzie
Była taka jedna, dużo od życia chciała
Ale tylko siebie w lusterku widziała
Lubiła zachwyty i innych spojrzenia
Takich co spełniali wszystkie jej życzenia
Ta dziewczyna ta dziewczyna ona serca nie ma
Widzi tylko własne ja bierze kasę i papa
Ta dziewczyna, ta dziewczyna ona nic ci nie da
Widzi tylko własne ja puść ją wolno i papa
Była taka jedna, miłość ją bawiła
Wiele serc złamała, wiele też zraniła
Tych co ją kochali tylko wyśmiewała
Miała ich za głupców, w swoje gierki grała
Była taka jedna co raz się zdziwiła
Jak jej w końcu miłość serce poruszyła
Bo ten co jej wreszcie w głowie tak zawrócił
Przejrzał ją na wylot uczucie odrzucił
Ta dziewczyna ta dziewczyna ona serca nie ma
Widzi tylko własne ja bierze kasę i papa
Ta dziewczyna, ta dziewczyna ona nic ci nie da
Widzi tylko własne ja puść ją wolno i papa
O utworze
Weź Nie Pytaj prezentuje piosenkę "Ta Dziewczyna (Pa Pa)".






