Tekst piosenki
Wiktor Dyduła prezentuje piosenkę "Maria Picasso" z płyty "Tak jak tutaj stoję"
Mario! Mario Picasso!
Ty masz coś, co nie daje zasnąć
Daruj mi parę chwil, uwierz mi
Nie mogę znieść, śniło mi się miasto
Labirynt, bzy i biały dym, lato
Tańczyłaś w nim latino styl, vamos
To tylko film, zapowiadasz wschód
Wysoki puls, chaos
Nie czułem nic takiego już dawno
Przy Tobie mam totalny luz
Kawa na stół, czekam już na ból
W sześciu ścianach widzę Ciebie
Znów na Tobie skupiam wzrok
Bo jesteś gwiazdą! Gwiazdą poranną
Dynamem, światłem nad ranem
Z Tobą biec chciałbym lecz
Mówisz "nie wiem czy jest sens"
Uuu Mario! Mario Picasso!
Ty masz coś, co nie daje zasnąć
Daruj mi parę chwil, uwierz mi
Nie chcesz z głowy wyjść
Próbuję wciąż, bo czuję prąd, gamoń
To chyba błąd, bo palisz most, pardon
Rzuciłaś mną najdalej w kąt, znam to
Zobrazuj lot, namaluj to, Pablo!
A poza tym, to trochę syf, że parę dni i dalej długo nic (długo nic)
Nie mogę być dla Ciebie kimś,
Dlaczego w końcu nie powiesz "wyjdź"?
Jesteś dla mnie gwiazdą! Gwiazdą poranną
Dynamem, światłem nad ranem
Z Tobą biec chciałbym lecz
Mówisz "nie wiem czy jest sens"
Uuu Mario! Mario Picasso!
Ty masz coś, co nie daje zasnąć
Daruj mi parę chwil, uwierz mi
Nie chcesz z głowy wyjść
(Nie chcesz z głowy wyjść)
(Picasso, Picasso, Picasso)






