Tekst piosenki
Bez pożegnania, bez czułych słów, bez scen
Zostałaś w ciszy. Czy jeszcze lubisz mnie?
I tak czekasz tu na mnie, czy wrócę, czy nie
Tak bardzo tęsknię i wracam do ciebie we śnie
A ty, ty we mnie mieszkasz i patrzysz
Jak ja i my zmieniamy wszechświat, poczekaj, bo
Za tobą, beztrosko, obejmij mnie, bądź obok
I z tobą, na nowo, odnajdę cię tuż obok






