Tekst piosenki
Autobus wziąć, daleko stąd
Nie patrzeć gdzie, nie ważne to
Zapalić coś, napić czegoś
Jak już mamy w zwyczaju
Rozwalić coś, podpalić lont
Taki mam styl i lubię to
Dobrze, że robisz tak jak ja
Nie chcę być sam
W nocy zgubić w mieście się
Jest tak pięknie, bo jesteśmy tacy sami
Czy dzień, czy noc, słońce lub deszcz
Pozostaniemy wciąż porąbani
W nocy zgubić w mieście się
Jest tak pięknie, bo jesteśmy tacy sami
Czy dzień, czy noc, słońce lub deszcz
Pozostaniemy wciąż porąbani
To jest zła droga i zły kraj, ale to wisi nam
Mieliśmy złapać Mikołaja, jesteśmy nad morzem
Jak zawsze miałem w głowie plan, ale gdzieś zgubiłem go
Zmartwienia zostawiamy nim dogonią nas
W nocy zgubić w mieście się
Jest tak pięknie, bo jesteśmy tacy sami
Czy dzień, czy noc, słońce lub deszcz
Pozostaniemy wciąż porąbani
W nocy zgubić w mieście się
Jest tak pięknie, bo jesteśmy tacy sami
Czy dzień, czy noc, słońce lub deszcz
Pozostaniemy wciąż porąbani
O utworze
BNDK prezentuje utwór "Porąbani" - trzeci singel z planowanej na jesień 2026 r. płyty "Vintage". "Jest to szybki, energiczny i luźny utwór rockowy, opowiadający o spontanicznych przygodach, planach zmienianych na ostatni moment oraz szaleństwie, jakie doświadczyć może każdy z Nas" - czytamy w opisie.

![Richard Oakes (Suede): "Nasza muzyka potrafi nas zaskakiwać podobnie, jak zaskakuje odbiorców" [WYWIAD]](https://i.iplsc.com/000MVOUAKCXR31XM-C492.webp)




