Tekst piosenki
Stań pod drzwiami i wyłącz prąd
Bay, bay mówi mi
Masz za sobą te najlepsze dni
I tak co jakiś czas
Ktoś mi radzi bym na palmę wlazł
Bym dał innym żyć
Przestał gadać wciąż i przestał wyć
A ja i tak
Jestem chłopakiem z mokrą głową
Co pije miłość z Waszych ust
Czasami wstaję lewa nogą
I wtedy zmienia mi się gust
Dziś ktoś napisał, że
Jestem skończony i jestem na dnie
?Jak żyć?? - pytam więc
Tabloidowy facet z ciebie jest
Ech,
Ja i tak
Jestem chłopakiem z mokrą głową
Co pije miłość z Waszych ust
Czasami wstaję lewa nogą
I wtedy zmienia mi się gust
Jestem chłopakiem z mokrą głową
Co pije miłość z Waszych ust
Czasami wstaję lewa nogą
I wtedy zmienia mi się gust
/2x

![Foo Fighters na PGE Narodowym: "Kochacie rock and rolla?" [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MXI6V6B3EU2SR-C492.webp)




