Tekst piosenki
Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas
Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal
A jeśli mi nie wierzysz, to po prostu uderz mnie w twarz
Ała
Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ci łzy
A jeśli tak, to ze szczęścia, a nie straconych chwil
I choć nie potrafię tańczyć, to ty nadasz mi rytm
Yeah
Dzisiaj tańczymy salsę, dzisiaj tańczymy rumbę
Może zostaniesz u mnie na więcej nich sekundę
Moje myśli są podłe, moje myśli są brudne
Ja Przepraszam ciebie bardzo, już inaczej nie umiem
Nim zajdzie słońce
I skończy się ten świat
Chcę spojrzeć jeszcze raz
W twe oczy pełne gwiazd
Nim zgasną ognie
Co płoną ciągle w nas
Zatańczmy jeszcze raz
Wszystko będzie takie samo skoro zabraknie nas
Znam na pamięć, z wielu ust ten sam tekst, o tak
Chcę ci wierzyć, ale taki odruch już mam
Sorry
Dlatego niech nas nie zabraknie
Chociaż my przetrwajmy to
Nie lubiłam tańczyć w parze
Ale z tobą chcę non-stop
Te ognie
Ognie
Ciągle płoną w nas
I nie możemy już
Się podnieść
Podnieść
Ale już kończy świat więc tańcz ze mną bez tchu
Nim zajdzie słońce
I skończy się ten świat
Chcę spojrzeć jeszcze raz
W twe oczy pełne gwiazd
Nim zgasną ognie
Co płoną ciągle w nas
Zatańczmy jeszcze raz

![Lou Deleuze: Pasja jest czymś najsilniejszym [WYWIAD]](https://i.iplsc.com/000MRH4B1YRYIMPO-C492.webp)




