Tekst piosenki
Było miło
będę silną
na krótko
na jutro
bo za długo
byłam inną
ostatnią milutką
domy w Rio
drogie wino
nie jadę
nie zdążę
pod Maliną
ładny widok
pies szarpie za nogę
poproszę o trochę szacunku
od ludzi dla duszy
pożegnam te stare wspomnienie
co szyję mi dusi
na co mi ten kwiat
zgubię go i tak
będzie szkoda go i tak
w ruinach kwiat
to znak
jest taki jak ja
było miło
była miłość
a teraz już cicho
głosy milkną
trochę zimno
choć mnie trzymasz tak blisko
domy w Rio
drogie wino
nie zdążę
nie jadę
pod Maliną
ładny widok
pies szarpie za ramię
poproszę o trochę szacunku
od ludzi dla duszy
pożegnam te stare wspomnienie
co szyję mi dusi
na co mi ten kwiat
zgubię go i tak
będzie szkoda go i tak
w ruinach kwiat
to znak
jest taki jak ja
jest taki jak ja
poproszę o trochę szacunku
od ludzi dla duszy
pożegnam te stare wspomnienie
co szyję mi dusi
na co mi ten kwiat
zgubię go i tak
będzie szkoda go i tak
w ruinach kwiat
to znak
jest taki jak ja
O utworze
Stanisław Łukoński prezentuje piosenkę "Było miło" z repertuaru Igora Herbuta i Wani podczas Przesłuchania w ciemno w programie "The Voice of Poland 16".






