The Rakes - Something clicked and i fell off the edge tekst piosenki - Teksciory.pl

The Rakes: Something clicked and i fell off the edge

Tekst piosenki

Brak wideo

The Rakes

Teksty: 20 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

The Rakes: Something clicked and i fell off the edge

When I was younger I felt so pure I didn't know corruption waited for me I tried to duck, I tried to freeze Tried to bury my head in the sand But the sand it turned to mud And in the mud is where I got stuck But the sand it turned to mud And in the mud is where I got stuck Ahooo! ahooo! ahooo! ahooo! I've seen the older men who smelt like booze ... in their clothes (?) How could they face the morning With their life and teeth in a mess Ahooo! ahooo! ahooo! ahooo! I tried cigarettes, I tried booze I tried tip-ex and I tried glue All my feelings and morals are wrong Cause all the chemicals that I have done They turn them on and off They turn them on and off I need a cigarette (ahooo!) I need a drink (ahooo!) I need a cigarette (ahooo!) I need a drink (ahooo!) Something clicked and I fell off the edge I bashed my head again and again I lost myself in lifes of shame How could I face the morning clawing up at me? I need a cigarette (ahooo!) I need a drink (ahooo!) I need a cigarette (ahooo!) I need a drink (ahooo!) I need a cigarette (ahooo!) I need a drink (ahooo!) I need a cigarette (ahooo!) I need a drink (ahooo!)
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

The Rakes: Something clicked and i fell off the edge

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

The Rakes: Something clicked and i fell off the edge

 

Skomentuj tekst

The Rakes: Something clicked and i fell off the edge

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Za krótki sen Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło
  „To był tylko za krótki sen Przeleciałam przez palce w cień Tuż pod tafla się rozbił nurt Szara woda porwała mnie To był tylko za krótki sen Powietrze dusiło lek Wydostałam się na brzeg Poczek”
 • Mr. Deeds (ft. White 2115) Moli
  „Wow, też siedziałem w pierwszej ławce Przesiadła mnie tamta pani Mówiła ze nie ogarnę Ze córka ma z paskiem Fajnie To trochę różne światy Inny kolor bloków Gdy byliśmy mali Inny follow Focus ”
 • KLEPSYDRA Major
  „Dzisiaj jako pasażer Fotel mi robi masaże Ciuchy na raz kupuje w Zarze Mówi że znam mnie A go nie kojarzę Wziąłem grama Tak zachwalał A to dramat ten twój cukier Strasznie spina ta benzyna Si”
 • Nie mów mi KęKę
  „chcesz rozmawiać o biznesach o biznesach nie mów mi O sukcesach, interesach Nie mów mi O baletach o kobietach Nie mów mi Jak masz kłamać, wyolbrzymiać Nie mów nic, słyszysz chcesz rozmawiać o ”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Something clicked and i fell off the edge - The Rakes, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Something clicked and i fell off the edge - The Rakes. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - The Rakes.