The Strokes: 15 Minutes of pain

Tekst piosenki

Brak wideo

The Strokes

Teksty: 64 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

The Strokes: 15 Minutes of pain

It was all just a dream, oh noI wish it was realAll my pets they were there and they smiledTake a shit - it was fineEverybody's so invitingThey've got it in for me I knowIt's not that I don't really love youIt's just that I don't really knowThe hateful things you think you want to say Time will turn them into jokes...Yes, it was all just a dream, oh noWas it real?I don't know.I hope so...Here we go!Can I play?Can I watch?He would like one more night in your lifeI saw worlds they don't stop, they're like usThey go fast like a sun that's been shotEverybody at the partyshouldn't worry if I'm thereEverybody at the partyshouldn't worry what they wearCause today they'll talk about usand tomorrow they won't careThis whole life is it a dream? I can't tellI got up, then I waved, the I fellI recall, you were all there with me;Overjoyed and at peaceFirst time aroundSecond took so longThird time's a charmCircle of fourthsFive days to rehearseSix to make it workSeven notes in a scaleEight in some countriesNine fancy keysTen years we've been friendsEleven seconds to hellAnd of course, twelve major chords
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

The Strokes: 15 Minutes of pain

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

The Strokes: 15 Minutes of pain

Skomentuj tekst

The Strokes: 15 Minutes of pain

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Ushuaia Jasiek Piwowarczyk
    „Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
  • Życie jest jedno SKOLIM
    „Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
  • Amore Mio 2 (prod. COIKY) Boski Heniek
    „Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
  • Komu miałabym powiedzieć? Bletka
    „Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
  • Wracam Jeremi Sikorski
    „A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • piosenka 15 minutes of pain

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 15 Minutes of pain - The Strokes, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 15 Minutes of pain - The Strokes. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - The Strokes.