The Wreckers - The good kind tekst piosenki - Teksciory.pl

The Wreckers: The good kind

Tekst piosenki

Brak wideo

The Wreckers

Teksty: 21 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

The Wreckers: The good kind

"Do you wanna run away together?"I would say it was your best line everToo bad i fell for itAnd i walked alone Waiting for you to come alongTake my tortured heart by the handAnd write me offDo you know i cry? Do you know i die? Do you know i cry? And it's not the good kindYou forced me to become strongWhen i just cried, being weakAnd you think you knowAnd i would like to think soBut do you know that when you goI fall apart...Do you know i cry? Do you know i die? Do you know i cry? And it's not the good kindNo, you're not the good kindI'm tired of hiding behind these lying eyesI'm tired of this smile that even i don't recognizeDo you know i cry? Do you know i die? Do you know i cry? And it's not the good kindDo you know i cry? Do you know i die? Do you know i cry? And it's not the good kind Do you know i cry? Do you know i die? Do you know i cry? And it's not the good kind No, you're not the good kindGood kindNo, you're not the good kindGood kindNo, you're not the good kind
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

The Wreckers: The good kind

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

The Wreckers: The good kind

 

Skomentuj tekst

The Wreckers: The good kind

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solar Power LORDE
  „I hate the winter Can’t stand the cold I tend to cancel all the plans so sorry, I can’t make it But when the heat comes Something takes a hold Can I kick it? Yeah, I can ”
 • Korona Roksana Węgiel
  „Ostatnia ze scen Myślisz że znasz, koniec W tym filmie od lat To sezon bez braw Ty zabrać mi chcesz role Sprawdzasz jak się mam Zero dram Czy na tarczy Już Starczy Ogarniam na tyle Pewny k”
 • Need To Know Doja Cat
  „Wanna know what it’s like Baby, show me what it’s like I don’t really got no type I just wanna fuck all night Yeah- woah, prrr, mmhh Baby, i need to know I need to know I just been fantasizin”
 • MENTALNE GETTO (ft. Małach, Kasia Tontor) DJ Decks X Śliwa
  „Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, niewiele lamp Ludzi nie zliczą tu na ciele ran Na wylot znam Mentalne Getto Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, nie”
 • Anioł stróż Kacper HTA
  „[Zwrota 1] Czasem zerkam prosto w lustro, no i szukam siebie Patrz! Jasnego słońca blask nad głową, znów unosi twarz Czas daje możliwości i zabiera nas Zabrałbym Cię tam ze sobą i od nowa stworzył ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki The good kind - The Wreckers, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu The good kind - The Wreckers. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - The Wreckers.