Top One: Mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Top One

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Top One: Mi

Serce moje płacze i na ziemi jest mi źle Bo dziewczyna którą kocham, opuściła nagle mnie Zostawiła me uczucia i zostałem całkiem sam A ja o niej ciągle marzę i jej obraz w sercu mam. REF: O miła moja, czy zdradziłem kiedyś cię Czy zrobiłem ci coś złego, czy ci ze mną było źle O miła moja, czy mój płacz nie wzrusza cię Czy twe serce jest tak twarde, że opuszczasz teraz mnie W sercu został smutek i wspomnienie tamtych dni Gdy cieszyłem się tak bardzo ze spędzonych razem chwil Ust twych ukochanych, nie zobaczę nigdy już Nie przytulaj znów do serca, najpiękniejszej z wszystkich róż REF: O miła moja ... Potem tu wróciła, aby oddać serce swe Pokochałem ją tak bardzo i oddałem serce jej Człowiek się raduje i na świecie dobrze mi Bo dziewczyna którą kocham swoje serce dała mi. REF: O miła moja ...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Top One: Mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Top One: Mi

Skomentuj tekst

Top One: Mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • serce moje płacze i na ziemi jest mi źle
 • o miła moja tekst
 • bo dziewczyna którą kocham opuściła właśnie mnie
 • top one miła moja tekst
 • piosenka dla dziewczyny która cię zostawiła z tekstem

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mi - Top One, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mi - Top One. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Top One.