Top One: Rejs dooko

Tekst piosenki

Brak wideo

Top One

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Top One: Rejs dooko

Pod nami słony błękit Zanika ląd, pokład pełen snów, Gin polewasz Na serca dno i przez tyle dni tylko widzisz ją Przed tobą kiedyś staje I ognia chce, jak niewinny ptak Już złowiony W miłości sieć, fali widać cień, niebo kłębi się. REF. Wielki rejs, przez życie rejs Parami tylko raz, tak tylko raz Kochani, w wichry słów i życia toń Splątani tyle dni wciąż szukam cię nocami. Huk nocą budzi serca Bo tonie świat, czarny hula sztorm W toń skaczemy Ja szukam cię i na fali gdzieś walczy jakaś łódź Po latach w małym porcie Gdy lejesz Rum, miłość widzisz swą Nie do wiary Sen jawą jest i rejs kończy się, kocham, kocham cię. REF. Wielki rejs, przez życie rejs...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Top One: Rejs dooko

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Top One: Rejs dooko

Skomentuj tekst

Top One: Rejs dooko

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna g”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wielki rejs top one
 • wielki rejs przez życie rejs
 • top one wielki rejs

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Rejs dooko - Top One, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Rejs dooko - Top One. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Top One.