Toples: Dobry DJ tutaj gra

Tekst piosenki

Brak wideo

Toples

Teksty: 127 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Toples: Dobry DJ tutaj gra

1. Tunele świateł do nikąt nas kierują. Gubią się w tłumie po sali się snują. Mocny bit zarzuca, DJ z za konsoli, czasu nie żałuję. Zasnąć nam nie pozwoli. Wyostrzone zmysły, odbierają fale. Nie brakuje nam sił, sił nie brakuje wcale. W tym rytmie mozemy balować, aż do rana. W powietrzu się unosi melodia dobrze znana....
Hej, hej DJ łapiesz z nami faze. hej hej DJ za chwile głośno wszyscy razem. Hej hej DJ czego chcieć już więcej? Nie ma na co czekać w górę wszyskie ręce.
ref. Na, na, na, na dobty DJ tutaj gra, tutaj gra dobry DJ. Na, na, na, na dobty DJ tutaj gra, wszyscy razem. Na, na, na, na dobty DJ tutaj gra, jeszcze głośniej. Na, na, na, na dobty DJ tutaj gra.
2. jak głośno gra muzyka? Przyznaje się, że nie wiem. Uderzeń na minutę 147. Coraz to szersze dźwieki z głośników wypływaja. DJ z za konsoli wszyscy dobrze znaja. Nie pyszcza tutaj kiczu, a tylko dobrą muzę. Potrafi też wyjmować niezłą rasową burze. Powietrze się unosi melodia dobrze znana, w tym rytmie balujemu, aż do białego rana...
''Hej, hej DJ łapiesz z nami faze. hej hej DJ za chwile głośno wszyscy razem. Hej hej DJ czego chcieć już więcej? Nie ma na co czekać w górę wszyskie ręce.
ref. Na, na, na, na dobty DJ tutaj gra, tutaj gra dobry DJ. Na, na, na, na dobty DJ tutaj gra, wszyscy razem. Na, na, na, na dobty DJ tutaj gra, jeszcze głośniej. Na, na, na, na dobty DJ tutaj gra.'' 2x
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Toples: Dobry DJ tutaj gra

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Toples: Dobry DJ tutaj gra

Skomentuj tekst

Toples: Dobry DJ tutaj gra

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BD GRAŁ Dwa Sławy
  „Chudy chłopak, stoję sam na ulicy Wisi na mnie biały tanktok Wcale nie musze dużo ćwiczyć a będę dojebany jak kangur rapowali że życie to plaża, ale jakoś ich nie widzę w cabrio ujebali ręczniki ”
 • Piła (ft. Blaga) Deys
  „Motorowa piła, Blaga Blady, No i blant Od nóżki do nóżki Klepa cały Hasha Gang Motorowy terror Ziom odpalaj chainsaw Halo moto, co idioto? Piłujemy świat! Motorowa piła, Blaga Blady, No i bla”
 • Niewidzialny Gibbs
  „Na celowniku byłem już od dziecka Lecz nigdy nic na pokaz Nadal jestem nie do zdjęcia Gdy przyjdzie na mnie pora zagram ci ostatni hejnał Więc krzyczcie teraz: hejnał! Póki ten ogień w sercach ”
 • Bravo (ADI BRAVO) Adi Nowak
  „Mama miała cinquecento Szyliśmy nicią cienką przeszliśmy liczną mękę przyszedłem być legendą słodka przyszło gorzka przeszło słodka przyszłość gorzka przeszłość słodka przyszło gorzka prze”
 • Tato (piosenka w hołdzie dla ojca) Krzysztof Krawczyk Jr.
  „Rozłączył nas los, mój drogi kochany tato Odpłynąłeś w dal, daleko w długi rejs Tak Ciebie mi brak, tęsknię za Tobą tato Nie jestem dziś sam, dookoła przyjaciół mam A mogło tato piękniej być, za”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tutaj gra dobry dj tekst
 • dobry dj tutaj gra tekst
 • dobry dj tutaj gra
 • tutaj gra dobry dj
 • toples - tutaj gra dobry dj. tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dobry DJ tutaj gra - Toples, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dobry DJ tutaj gra - Toples. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Toples.