Toples: T

Tekst piosenki

Brak wideo

Toples

Teksty: 127 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Toples: T

Wstałem wcześnie, znów nie mogłem spać,Zimna pościel nie potrafi grzać.Poranną kawę jak nigdy pije sam,Że nic się nie stało, przed sobą rolę gram.W mej lodówce tylko światło i wiatr,Na śniadanie nawet chleba brak.Czuję się jak manekin bez rąk,Swym zachowaniem popełniłem błąd.Ref:Tęsknie, tęskno do upłonę,Kocham w miłości mej płonę,Porywa mnie potok łez, który Tobą jest.Tęsknię jak nigdy jeszcze, Kocham proszę usłysz mnie wreszcieMego szczęścia mękę skrusz i błagam do mnie wróć.Minął tydzień, jak zamknęłaś drzwi,Z drugiej strony tak kazałem Ci.Wykrzyczanych było za dużo słów,Nie myślałem, że Cię ranię znów.Wybieram numer, który dobrze znam,Nie chcesz słyszeć mnie, wrażenie mam.Na wiadomość chociaż odpowiedz mi,Co ma moje serce robić, gdy...Ref /x2Tęsknię x3Do mnie wróć x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Toples: T

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Toples: T

Skomentuj tekst

Toples: T

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki T - Toples, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu T - Toples. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Toples.