Trzeci Wymiar: Chc

Tekst piosenki

Brak wideo

Trzeci Wymiar

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Trzeci Wymiar: Chc

Chcę się obudzić, stanąć na streecie, krzyczec, Chce czuc zycie, Chce czuc luz, by móc krzyczec, Chce sie obudzic, stanac nie streecie, Nigdy nie zasnac, bicie serca słyszec, Widziec las rąk. /x2/ /Pork/ Zbadalismy kosmos i zbudowaliśmy laser, Mamy siedem cudów świata i planetarny zasięg, Rozbiliśmy atom, mamy cyfrową jakość, Znamy Kamasutre, czy choćby kalkulator, A nie umiemy cieszyć się życiem jak zagubieni w czasie, Chciwość w ludzkim jadłospisie jak zazdrość i kradzież, Zabijamy się o Bliski Wschód i o ropę, Wkrótcę zobaczę Chiński Mur w Europie. Dziś wyłączam swoją Nokię jako prostest, Wyłaczam kompa i TV, niech świat się pląta i krzywi, Dziś wyłączam wszystko, chowam peryskop, Dziś ten świat to trotyl, a człowiek jest iskrą. Uzależnieni od seksu, alkoholu, nikotyny, Cybernetyki, pieniędzy i adrenaliny, Od księży, mediów i od spiny na streecie, Uzależnieni od uzależnień - życie. /Null/ Nie ma wolności bez ryzyka, bez ciągłych pytań, Bez podłych szykan, bo wiem, że to polityka, Ponoć to oddech życia - dowód to Ikar, Dla mnie wolność w tym kraju jest jak czek bez poktycia. Z górnej półki, ciągną za sznurki, dodają zera, W hierarchii pod nimi kurwy, ich cena to kariera, W kniejach dżungli pracują mrówki, pokolenia, Nie liczą już dni ci, co spóźnili się na seans. Miałem sen o wolności, tak jak Martin Luter King, Dlatego wylewam na kartki smutek dziś, Nie ma wolności bez walki, bez przelanej ludzkiej krwi, Życie to ring, sparing, w jednej sali z Brucem Lee. Jesteśmy ludźmi, braćmi, nacji, masz to jak w banku, Próźni, dumni, trudni, tyle w nas fałszu, Jesteśmy równi, choć to jest równe kłamstwu, Wolność zależy od tego, jak długi mamy łańcuch. /Szad/ Mam 25 lat, a nie pamiętam daty swych imienin, W kieszeni klucz, telefon, gram zieleni, Mieszkam w jednej z kamienic, gdzie tynk leży na ziemi, Mam 25 lat, ej, czas coś zmienić. Ponoć szukamy szczęścia, tylko dlaczego w kłamstwach, Pięściach, pogardliwych treściach, W opowieściach urojonych w chorych głowach na przedmieściach, Gdzie tynk odpada ze ścian? Szczęście? - Kwesta podejścia. Bądźmy szczerzy, chociaż ta prawda tam gdzieś leży, Wierzysz w to, w co chcesz wierzyć, bo chcesz wierzyć, Bo chcesz źle życzyć każdemu, kogo życie cieszy, Wtedy myśle: rap trenuj, no weź zeszyt! I pierdol resztę, czasem trzeba być ślepcem, Zbyt wielu głupców ma się za mówców, śmieszne, Zby wielu sprawców ma się za zbawców, pieprze to, Jakiś bezsens, ja taki być nie chcę. Chcę się obudzić, stanąć na streecie, krzyczec, Chce czuc zycie, Chce czuc luz, by móc krzyczec, Chce sie obudzic, stanac nie streecie, Nigdy nie zasnac, bicie serca słyszec, Widziec las rąk. /x2/
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Trzeci Wymiar: Chc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Trzeci Wymiar: Chc

Skomentuj tekst

Trzeci Wymiar: Chc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ten świat to trotyl a człowiek jest iskrą
 • swit staje w blasku szyb i daje miastu
 • trzeci wymiar zbudowalismy kosmos
 • teket badzmy szczerzy chociaz ta prawda
 • miałem sen o wolnosci tak jak martin luther king teksty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chc - Trzeci Wymiar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chc - Trzeci Wymiar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Trzeci Wymiar.