Trzeci Wymiar: Chc

Tekst piosenki

Brak wideo

Trzeci Wymiar

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Trzeci Wymiar: Chc

Chcę się obudzić, stanąć na streecie, krzyczec, Chce czuc zycie, Chce czuc luz, by móc krzyczec, Chce sie obudzic, stanac nie streecie, Nigdy nie zasnac, bicie serca słyszec, Widziec las rąk. /x2/ /Pork/ Zbadalismy kosmos i zbudowaliśmy laser, Mamy siedem cudów świata i planetarny zasięg, Rozbiliśmy atom, mamy cyfrową jakość, Znamy Kamasutre, czy choćby kalkulator, A nie umiemy cieszyć się życiem jak zagubieni w czasie, Chciwość w ludzkim jadłospisie jak zazdrość i kradzież, Zabijamy się o Bliski Wschód i o ropę, Wkrótcę zobaczę Chiński Mur w Europie. Dziś wyłączam swoją Nokię jako prostest, Wyłaczam kompa i TV, niech świat się pląta i krzywi, Dziś wyłączam wszystko, chowam peryskop, Dziś ten świat to trotyl, a człowiek jest iskrą. Uzależnieni od seksu, alkoholu, nikotyny, Cybernetyki, pieniędzy i adrenaliny, Od księży, mediów i od spiny na streecie, Uzależnieni od uzależnień - życie. /Null/ Nie ma wolności bez ryzyka, bez ciągłych pytań, Bez podłych szykan, bo wiem, że to polityka, Ponoć to oddech życia - dowód to Ikar, Dla mnie wolność w tym kraju jest jak czek bez poktycia. Z górnej półki, ciągną za sznurki, dodają zera, W hierarchii pod nimi kurwy, ich cena to kariera, W kniejach dżungli pracują mrówki, pokolenia, Nie liczą już dni ci, co spóźnili się na seans. Miałem sen o wolności, tak jak Martin Luter King, Dlatego wylewam na kartki smutek dziś, Nie ma wolności bez walki, bez przelanej ludzkiej krwi, Życie to ring, sparing, w jednej sali z Brucem Lee. Jesteśmy ludźmi, braćmi, nacji, masz to jak w banku, Próźni, dumni, trudni, tyle w nas fałszu, Jesteśmy równi, choć to jest równe kłamstwu, Wolność zależy od tego, jak długi mamy łańcuch. /Szad/ Mam 25 lat, a nie pamiętam daty swych imienin, W kieszeni klucz, telefon, gram zieleni, Mieszkam w jednej z kamienic, gdzie tynk leży na ziemi, Mam 25 lat, ej, czas coś zmienić. Ponoć szukamy szczęścia, tylko dlaczego w kłamstwach, Pięściach, pogardliwych treściach, W opowieściach urojonych w chorych głowach na przedmieściach, Gdzie tynk odpada ze ścian? Szczęście? - Kwesta podejścia. Bądźmy szczerzy, chociaż ta prawda tam gdzieś leży, Wierzysz w to, w co chcesz wierzyć, bo chcesz wierzyć, Bo chcesz źle życzyć każdemu, kogo życie cieszy, Wtedy myśle: rap trenuj, no weź zeszyt! I pierdol resztę, czasem trzeba być ślepcem, Zbyt wielu głupców ma się za mówców, śmieszne, Zby wielu sprawców ma się za zbawców, pieprze to, Jakiś bezsens, ja taki być nie chcę. Chcę się obudzić, stanąć na streecie, krzyczec, Chce czuc zycie, Chce czuc luz, by móc krzyczec, Chce sie obudzic, stanac nie streecie, Nigdy nie zasnac, bicie serca słyszec, Widziec las rąk. /x2/
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Trzeci Wymiar: Chc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Trzeci Wymiar: Chc

Skomentuj tekst

Trzeci Wymiar: Chc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ten świat to trotyl a człowiek jest iskrą
 • swit staje w blasku szyb i daje miastu
 • trzeci wymiar zbudowalismy kosmos
 • teket badzmy szczerzy chociaz ta prawda
 • miałem sen o wolnosci tak jak martin luther king teksty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chc - Trzeci Wymiar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chc - Trzeci Wymiar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Trzeci Wymiar.