Varius Manx: Najlepszy z dobrych

Tekst piosenki

Brak wideo

Varius Manx

Teksty: 121 Tłumaczenia: 2 Wideo: 17

Tekst piosenki

Varius Manx: Najlepszy z dobrych

wiem że mojaśmiałość nazbyt duża jestale muszęto pytanie zadać ciskoro wszystkotak wspaniałe miało byćczemu dzisiajz tamtych marzeń nie ma nicnie ma nicnasznajlepszych z dobrych światprosty i szczęśliwygdzie dziś jestczy tynie chciałeś nam go daćczy myśmy go nie chcielinie wiem jużpowiedz mitak nam trudnoskleić co rozbite jestsprawić żebysłowa znowu miały senspodać rękętym co nie chcą podać jejmieć nadziejęże co złe odmieni sięzmieni sięnasznajlepszych z dobrych światprosty i szczęśliwygdzie dziś jestczy tynie chciałeś nam go daćczy myśmy go nie chcielinie wiem jużten nasznajlepszy z dobrych świattak prosty i szczęśliwy...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Varius Manx: Najlepszy z dobrych

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Varius Manx: Najlepszy z dobrych

Skomentuj tekst

Varius Manx: Najlepszy z dobrych

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Na darmo Julia Wieniawa
  „Nie do końca wierze, że to może być ten czas Nie zakładam już niczego Z niczym się nie wiąże od tak Nie do końca wierze Ze to może być mój dzień Może się okaże że się sparzę Trudno zatem ”
 • Naprawdę jesteś Michał Rudaś
  „Po co złota jasny blask, kiedy mamy słońce w nas? Po co Tobie miasta gwar, kiedy wiatrem tańczy las? Po co o Twe losy strach? Niechaj go rozwieje wiatr. Słuchaj co w twym sercu gra, niech melodia”
 • GANG 2 mgng
  „Tag gruda już smakuje Właśnie tak Wyczuwam dobrą fazę cały czas Melanż nas ponosi, dobry vibe A w głośnikach już słychać masno gang Mamalo mamae Gang i je Mamalo mamae Gang Wszyscy łapy w g”
 • I Can’t Have Love, I Want Power Halsey
  „All of this is temporary Don’t call me by my name All of this is temporary Watch as i separate For your sake All of this is temporary This women will not go quietly!!! Don’t wait for me ”
 • E jak Elita Elita
  „W Elicie wszyscy to zgrana paczka Idę przez życie w wygodnych laczkach Elita wita wszystkich na lajcie Do zobaczenia gdzieś tam ja jachcie -- W skład ELITY wchodzą influencerzy, tiktokerzy, you”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • varius manx najlepszy z dobrych
 • najlepszy z dobry tekst autor
 • najlepszy z dodrych swaiat text

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Najlepszy z dobrych - Varius Manx, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Najlepszy z dobrych - Varius Manx. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Varius Manx.