Verba: Pami

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 267 Tłumaczenia: 6 Wideo: 171

Tekst piosenki

Verba: Pami

Ref.Teraz kiedy siedzę w domu sam , tęsknota niszczy mój świat Ale nie chce znowu szukać śladu prawdy pośród kłamstw I. Pamiętasz to wszystko co układaliśmy Ja i ty najbliższe nasze sny i czułe myśli , pamiętasz? Jedną myśl by do ostatnich dni być razem Jak wybrani realizować wspólne plany A teraz pozostało mi jedynie twoje zdjęcie Zapach perfum w łazience przypomina mi Ciebie Nieszczere obietnice wciąż dawały mi nadzieje Że istnieje szansa bym nie odszedł w zapomnienie , pamiętasz? Listopad, nasza ostatnia rozmowa , pamiętasz ? Takie słowa nie są po to by budować Wszystko sypie się łatwiej niż uschnięte kwiaty Na ulicy na mnie patrzysz ale ja już nie chce patrzyć Dzwonisz, chcesz spotkania Ja nie pójdę bo rozmawiać nie ma szans Nie mam już ochoty nic naprawiać I nie tłumacz więcej ,że ze mną odeszło szczęście Zostaw mnie samego ,przy kimś innym moje miejsce , moje miejsce Ref. Teraz kiedy siedzę w domu sam ,tęsknota niszczy mój świat Ale nie chcę znowu szukać śladu prawdy pośród kłamstw *2 II. Pamiętasz te uczucie i nasze wspólne wiersze Coś co było kiedyś dla nas najcenniejsze , pamiętasz? Odnaleźliśmy to sami nie wiedząc gdzie bo było wszędzie Gdy spojrzenia się spotkały mocniej zabiło serce Wciąż myślę o Tobie zamykam zmęczone oczy , jesteś ze mną Czuje Ciebie, twój lekki dotyk, który czaił się Słodkim dreszczem rozkoszy wtedy przy kominku W chłodzie bezgwiezdnej nocy Chcę pamiętać jak najwięcej chwil bo dla mnie coś znaczą ,wiesz? Zebrać wszystkie w jeden sen ogarnąć By nie zostać sam szukając Ciebie po omacku By nie słuchać fałszywych miłości znawców Zatapiam się w moich marzeniach , tylko serca bicie Podtrzymuje moje życie , gdy patrzę w odbicie Kiedyś z Tobą teraz sam bez tożsamości odeszłaś Zostawiając ślad w mojej pamięci , kotku wiesz? Ref. Teraz kiedy............... * 4 Przejście : Tak no i co , słyszysz co strąciłaś? Żegnaj!!!!!!!!!!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Verba: Pami

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Pami

Skomentuj tekst

Verba: Pami

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pami - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pami - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.