Verba - Wiem jak to jest tekst piosenki - Teksciory.pl

Verba: Wiem jak to jest

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 225 Tłumaczenia: 3 Wideo: 129

Tekst piosenki

Verba: Wiem jak to jest

REF: Dzisiaj kolorowo jest jedynie w telewizji, Pmieszą nas na siłę malowane teledyski, Raczej leją się łzy a nie szampan w kieliszki, Wiemy jak to jest, wiemy jak to jest, wiemy. - 2x BARTAS: Wiem jak to jest, - gdy Panna nagle zrywa, Odejdź, zapomnij, wybacz - aż chłodny dreszcz przeszywa, Wiem jak to jest, - kiedy to Ty ją rzucasz, Dzisiaj zrywasz dla innej - jutro przebaczenia szukasz, Wiem jak to jest, - bo już miałem to kiedyP, I nie popełnię błędu - Szatanie na to nie licz, Życie jedno mam - a w nim tysiące skrzyżowań, Chcę się wyprostować - orientacja musi być pionowa, Wiem jak to jest, - kiedy sypią się plany, Wiem jak to jest, - kiedy łapią cię Kanary, Wiem jak to jest, - kiedy Starzy liczą rozwód, Wiem jak to jest, - kiedy wódka wali w obwód, Wiem jak to jest, - ale nie wiem jak będzie, Były doliny - jednak liczę na szczęście, Nie chcę siedzieć w depresji, - jeśli mogę być na szczycie, Wiem jak to jest - i dalej idę. REF: Dzisiaj kolorowo jest jedynie w telewizji, Pmieszą nas na siłę malowane teledyski, Raczej leją się łzy a nie szampan w kieliszki, Wiemy jak to jest, wiemy jak to jest, wiemy. - 2x IGNAC: Co Oni Cię skarcili? - Co? - Bez przyczyny? - Wiem, My bez winy - Starzy nie kumają zawsze, O co chodzi nam, - gdy chronimy sprawy własne, Gdy zaczyna być dobrze - odpadamy na starcie samym, Znam to, znam ten życia smak, Poznałem go, ugryzłem go - nie jeden raz, Zawsze zbunt
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Verba: Wiem jak to jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Wiem jak to jest

 

Skomentuj tekst

Verba: Wiem jak to jest

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę -- Premiera piosenki zatytułowanej Natalia Zastępa 'Wiesz Jak ”
 • Julia W Mieście Julia Pośnik
  „wchodzę do szkoły dobrze ubrana SGH, Dolce Gabbana wreszcie Julia W Mieście wróciła odmieniona zrobiła glow up L.A., baby baby jet-em, wróciłam jet-em zbudowałam mur i parę ścian odpornych na”
 • 3 słowa Edzio
  „na imprezie w sklepie w szkole ciągle ta sama rozmowa tylko Edzio weź coś nawiń zamienili na 3 słowa Próbowałem żyć normalnie chata, studia i robota a jakiś wewnętrzny głos kazał mi założyć t”
 • Polskie Ciężkie Trapisko (feat. Żabson, olszakumpel) ZetHa
  „To polskie ciężkie trapisko Taki trap to już widowisko Parę razy upadłem nisko Parę razy byłem już blisko Dziś mam inne plany na przyszłość Dziś mam inne plany na wszystko Dla chłopaków co maja ”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • verba dzisiaj kolorowo jest jedynie w telewizji
 • wiem jak kto jest verba
 • verba piosenka wiem jak to jest
 • dzisiaj kolorowo jest jedynie w telewizji
 • verba w telewizjii

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wiem jak to jest - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wiem jak to jest - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.