Vibrators: I need a slave

Tekst piosenki

Brak wideo

Vibrators

Teksty: 26 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Vibrators: I need a slave

Well I'm getting hung up,With all this hangin' around.I'm gettin' tied up,When I wanna be tyin' it down.It always goes wrong,Can't seem to get it right.Yeah come on girl,I need a slave tonight.Ch: I need a slave tonight x 3Well I'm gettin' freaked out,With all this hangin' about.I'm lookin' for some action,Can't seem to get no connection.Put some chains on you honey,I'm gonna pull 'em up real tight.Yeah c'mon child,I need a slave tonight.Ch:Mid 8: Well all your bondage magazines,They're gettin' me frustrated.Come on girl,I wanna see you naked.Ch: (lines x 4)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Vibrators: I need a slave

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Vibrators: I need a slave

Skomentuj tekst

Vibrators: I need a slave

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • reklamacja beefu Oki
    „Check Pierwszy był dla ciebie, ten nie jest dla ludzi – tak to szło? Może jeszcze raz, kolo, bo wyciągnąłeś info z pizdy tak jak ginekolog. Hipokryto, coś o byłej gadasz, a dobrze wiesz, co łącz”
  • LUBIĘ CIĘ JAK LATO (prod. Vłodarski) MODELKI
    „A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Lecimy na kluby, jachty, wyspy Nie wyśpimy się dziś A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Le”
  • KOLEJNA NOC (Siup Siup Hops Ops) Wac Toja
    „KOLEJNA NOC SIĘ ZACZYNA, NALEJ MI WINA, NAS NIE ZATRZYMASZ, TO TEJ NATURY ZEW, ADRENALINA KIPI MI W ŻYŁACH, OBOK DZIEWCZYNA CAŁUJE W USTA MNIE, I TYLKO SIUP, SIUP, HOPS, OPS, I W KIELISZKACH ”
  • Na zabój ALIEN x MAJTIS
    „Nie mogę ci obiecać złotych gór, ale z tobą na każdą wejdę Tam gdzie zostawi ślady twój but Nie zbłądzę nawet we mgle Wszystko zaczyna w dobrą stronę iść Choć początki bywały ciężkie Bez ciebie”
  • BODY TEA (prod. WIKTOR) OLIWKA BRAZIL
    „Zanim się wpierdolisz do mojego życia Chyba pomyliło ci się, że zrobię dick flipa Teraz rucham panny nie tylko na bitach Jeżdżę na tej szmacie wroom jak Kubica Jej nagie ciało w oliwce - nie oceni”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I need a slave - Vibrators, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I need a slave - Vibrators. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Vibrators.