Vida Reluz - O seu reino nao tera fim tekst piosenki - Teksciory.pl

Vida Reluz: O seu reino nao tera fim

Tekst piosenki

Brak wideo

Vida Reluz

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Vida Reluz: O seu reino nao tera fim

Quem poder resistir ao Senhor Ao poder do seu brao forteQuem escapar do julgamento do SenhorQuando Ele vier sobre as nuvensAs trombetas tocaram anunciando sua volta, Povos raas e naes tremeroE seus anjos correro os quatro cantos do mundo E toda terra se prostrar diante do Rei JesusAleluia, o Senhor triunfou. Aleluia, ele o vencedor, Aleluia, glória ao Senhor O seu reino no ter mais fim
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Vida Reluz: O seu reino nao tera fim

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Vida Reluz: O seu reino nao tera fim

 

Skomentuj tekst

Vida Reluz: O seu reino nao tera fim

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solar Power LORDE
  „I hate the winter Can’t stand the cold I tend to cancel all the plans so sorry, I can’t make it But when the heat comes Something takes a hold Can I kick it? Yeah, I can ”
 • Korona Roksana Węgiel
  „Ostatnia ze scen Myślisz że znasz, koniec W tym filmie od lat To sezon bez braw Ty zabrać mi chcesz role Sprawdzasz jak się mam Zero dram Czy na tarczy Już Starczy Ogarniam na tyle Pewny k”
 • Need To Know Doja Cat
  „Wanna know what it’s like Baby, show me what it’s like I don’t really got no type I just wanna fuck all night Yeah- woah, prrr, mmhh Baby, i need to know I need to know I just been fantasizin”
 • MENTALNE GETTO (ft. Małach, Kasia Tontor) DJ Decks X Śliwa
  „Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, niewiele lamp Ludzi nie zliczą tu na ciele ran Na wylot znam Mentalne Getto Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, nie”
 • Anioł stróż Kacper HTA
  „[Zwrota 1] Czasem zerkam prosto w lustro, no i szukam siebie Patrz! Jasnego słońca blask nad głową, znów unosi twarz Czas daje możliwości i zabiera nas Zabrałbym Cię tam ze sobą i od nowa stworzył ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki O seu reino nao tera fim - Vida Reluz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu O seu reino nao tera fim - Vida Reluz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Vida Reluz.