Vienio & Pele: To dla Ciebie mamo

Tekst piosenki

Brak wideo

Vienio & Pele

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Vienio & Pele: To dla Ciebie mamo

(Refren) Kiedy wchodzę do domu i w oczy Twe patrzę, zawsze odnajduję w nich zrozumienie, zawsze odnajduję w nich wybaczenie, nigdy na nic tego nie zamienię, Mamo to dla Ciebie proste, ale jakże ważne słowa, bądź zawsze zdrowa i zawsze uśmiechnięta i zawsze szczęśliwa, tak jak zawsze jesteś troskliwa, to dla Ciebie, Mamo. Nadszedł taki dzien, że dla Ciebie Mamo kilka słów z muzyką dla Cibie powstało, lecz to za mało by wyrazić wdzięczność całą, po wielu latach skumulowaną, Twoimi problemami są moje problemy, to Ty się martwisz, co na obiad zjemy, tolerujemy siebie nawzajem, chociaż non-stop w domu na noc nie zostaję, mówisz, że traktuję dom jak hotel i mógłbym w nim posprzątać trochę, że w kategorii melanż dostanę oskara, za to wszystko Pan Bóg mnie pokara, elo, Mama nie mam nic do ukrycia, odpocznij ja sprzątnę talerze do zmycia, mój sposób bycia raczej chaotyczny, znów przyszedł rachunek telefoniczny, minęło kilka lat nie widziałem bliskich, dziwię Ci się Mamo, jak Ty trwasz w tym wszystkim, serdeczne życzenia na Dzień Kobiet i Matki, jadę na koncert, dzięki za kanapki. (Refren) Jak dobrze widzieć Cie codziennie rano, kochana Mamo, u mnie wciąż to samo, wciąż wyjazdy, koncerty i nagrywki, zielone używki tu sens rozgrywki, ale gdzieś między tym wszystkim, Twoje ciepłe słowa dla mnie świętość, że w życiu najważniejsza jest zawziętość, w działaniach konsekwentność, miałaś rację teraz to wiem, K.O.C.H.A.M. Cię z każdym dniem coraz mocniej, tak jak mocno wierzę w Twoje słowa, wiara siłę da mi kiedy przyjdzie mi walczyć z codziennymi problemami, wiem, ze czasami różne głupie rzeczy miałem w głowie, Ty to rozumiałaś, za wszystkie wartości, które mi wpajałaś, za to jak mnie wychowałaś, za to, że mnie zawsze wspierałaś, dziś mówię dziękuje, jeszcze raz dziękuję, będzie lepiej obiecuję, jak plany z chłopakami do końca zrealizuję, tymczasem wspierajmy się nawzajem, ja postaram sie, przyrzekam by każdy dzień w roku był dwudziestym szóstym majem. (Referen)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Vienio & Pele: To dla Ciebie mamo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Vienio & Pele: To dla Ciebie mamo

Skomentuj tekst

Vienio & Pele: To dla Ciebie mamo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ty mnie mamo wychowałaś tekst
 • dlaciebie mamo
 • vienio pele to dla ciebie mamo tekst
 • dla ciebie mamo vienio
 • dla ciebie mama tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To dla Ciebie mamo - Vienio & Pele, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To dla Ciebie mamo - Vienio & Pele. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Vienio & Pele.