WWO: Elo elo

Tekst piosenki

Brak wideo

WWO

Teksty: 78 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

WWO: Elo elo

Elo elo
WWO Hemp Gru
Mówie znów. Nie fabryka snów, dajesz rade znów, masz talent więc rób, żeby cały tłuw miał mocny grnut. Nie poszedł na marne ,widzisz tylko czarne. Zostaw. Niezależnie od podstaw, jak wariujesz po wódzie to ją odstaw (zostaw), jak zwykłą dziwke z agentury jak zbędne pierdoły których sam chcesz się pozbyć. Wyrzuć to najdalej precz, podnieś głowe, rany lecz, powiedz tym na którym ci zależy że ich kochasz. Szczerze okaż, pokaż też co potrafisz, radość bliskim swym sprawisz w czasach braku tradycji, braku zasad, więcej fasad ,już od podstaw budynków zamiast odnawiania boków. Odpadanie tynkow, ale mam tam wielu kumpli. Zip pozdrówki z betonowej dżungli.
WWO Hemp Gru
Zostaw to, nie ma co roztrząsać. Patrz przed siebie, zamiast ciągle się oglądać. Zostaw to, patrz pod nogi na kłody i miny oszczędź siły, w imię czarnej godziny. Zostaw to, nie szukaj problemów we wszystkim, znajdz szczęście i daj je swym bliskim. Zostaw to, mija cenny czas. Za kilka lat znów w tym samym miejscu powiesz :"miałem zły start". Zostaw to, by złe myśli nie wróciły rychło, wszyscy wyszli i zostałeś sam tak wyszło. Każdy damy tworzy naszą przyszłość, to twoja żeczywistość, mój rap już żeś poznał, zamknięty rozdział cała reszta to przeszłość, przed nami wieczność Hemp Gru to jedność. Szukasz ucieczki świat niebezpieczny, moment szukasz pomocy ziomek ,nie oddawaj swej mocy, nikomu i niczemu. Krocz prostą ścieżką, samemu legęde piszesz, upragniony cel coraz bliżej,skup się na tym, jak przed laty, jako dzieciak przeszkód żadnych nie miałeś, w śmieciach umysłu nie grzebałeś. Nie czas na to zajmij się pracą, eliminuj stres, dziś już wiesz, co było błędem. Nigdy wicęj nie karm się lękiem. Zostaw to zostaw. Domu nie buduj na mostach, zrozum to od podstaw, by problemom sprostać, aby prawda chodz gorzka, była sprzymierzeńcem. Wóda to nie człowiek, zostaw to, nic więcej.
Zostaw to, nie szukaj problemów we wszytskim, znajdź szczęście i daj je swym bliskim. Zostaw to, mija cenny czas, za kilka lat znów w tym samym miejscu powiesz: "miałem zły start" zostaw to lepiej, zostaw to, zostaw to.
Hemp Gru
Ciąży temat który ciąży na twej duszy. Sparzyłeś raz się, więc musisz to odrzucić. Kolejny stopień w góre, do mety coraz bliżej. Stanołeś w miejscu, czy schodzisz coraz niżej? Zostaw to, tego nie chcesz znać, umocnij się, zanim zaczniesz brać, naucz dawać się coś od siebie. Sam nie satniesz w potrzebie, to codzienność, wiara zwycięży niepewność, cały czas bądzcie z Bogiem. Złodzieje, dilerzy, walczący z nałogiem, jednym krokiem, z tropu nie zbici, matki z dziecmi, rodzina, emeryci, podpowiedź dla was. Zrobicie jak chcecie. Zostawić smutki, a dalej sami wiecie.
Elo HG WWO
Rap przyszłosci, cały czas. Zostaw to, nie ma co roztrząsać. Patrz przed siebie, zamiest ciągle się oglądać. Zostaw to, patrz pod nogi na kłody i miny, oszczędź siły w imię czarnej godziny. Zostaw to, nie szukaj problemów we wszytskim, znajdź szczęście i daj je swym bliskim. Zostaw to, mija cenny czas, za kilka lat znów w tym samym miejscu poweisz: "miałem zły start".
WWO
Na tym świecie jest wiele pięknych planszy i podświatów miliardy, jednak nie każdy jest dla Ciebie otwarty. Jeśli jsteś sam mentalnie martwy, otwórz umysł, rozjeb kraty własnej wyobraźni. Nie jest łatwo, ale efekt jest warty. Zosatw to, zamisat robić sobie jazdy. Nie umiesz szczęścia zauważyć? Może za wysoko patrzysz. Niżej, niżej, tu gdzie chodnik, ulice, domy. Nie o to chodzi, spójż na ludzi, chodzi o nich. Nie jeden już poważnie zapętlony, robi żeby wydać i wydaje by pokazać że jest zarobiony. Nie myśl nawet o tym, po czym stał byś sie spalony. Powtórzmy jedną rzecz, zanim powiemy wszytskim cześć: Jesteś w pożądku, nie ma co się trzęść.
WWO HG
BaKucAn
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

WWO: Elo elo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

WWO: Elo elo

Skomentuj tekst

WWO: Elo elo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • no to elo ELO elo
 • jak wariujesz po wódzie to ją odstaw
 • Elo elo 3 2 0 piosenka tekst
 • szukam piosenki po słowach elo elo elo elo
 • hemp gru powiedz swym bliskim ze ich kochasz

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Elo elo - WWO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Elo elo - WWO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - WWO.