2+1: Gdy grali dla nas Rolling Stones

Tekst piosenki

Brak wideo

2+1

Teksty: 18 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

2+1: Gdy grali dla nas Rolling Stones

Hej księżniczko moja blondÓsme miejsce piąty rządw ten dzień gdy grali dla nas Rolling StonesW kongresowej właśnie tamw pożegnalny nasz last timehej, hej co potem zrobił z tobą czas jak wyglada ten mój światgdy piętnaście przeszło latjak wygląda ten tówj światRock and Roll w nim jeszcze brzmiczy już więcej bluesa w nimczy może więcej już bluesa w nimpałac się od krzyku giąłw kandelabrach drżało szkłow ten dzień gdy grali dla nas Rolling StonesNiejednego bolał grzbietnim usłyszał 'Lady Jane'hey, hej co potem z tobą zrobił czasco mógł zrobić z tobą czasod tamtego właśnie dniaco darował ci a co skradłRock and Roll w nim jeszcze brzmiczy już więcej bluesa w nimczy może więcej już bluesa w nimdni mijały, mijały, mijały, odchodziły w mroktyle nam, tyle tyle nam przybył potem dattrzynastego kwietnia będzie już, już piętnasty rokod tego dnia gdy grali dla nas Rolling, Rolling Stonesjak wyglada ten mój światgdy piętnaście przeszło latjak wygląda ten tówj światRock and Roll w nim jeszcze brzmiczy już więcej bluesa w nimczy może więcej już bluesa w nim
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

2+1: Gdy grali dla nas Rolling Stones

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

2+1: Gdy grali dla nas Rolling Stones

Skomentuj tekst

2+1: Gdy grali dla nas Rolling Stones

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • gdy grali dla nas rolling stones tekst
 • tak jak grali rolling stone

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy grali dla nas Rolling Stones - 2+1, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy grali dla nas Rolling Stones - 2+1. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - 2+1.