2+1: Na luzie

Tekst piosenki

Brak wideo

2+1

Teksty: 18 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

2+1: Na luzie

To, co sie da, Podziel na dwa, Bez namyslu dziel. Uciechy dnia, Do pieca drwa, Zycia czern i biel. Jesli Ci los Nabije trzos, Nie chowaj go w sienniku, Tylko podziel, podziel, Podziel, podziel, Go na dwa! Podziel, podziel, Podziel, podziel, Go na dwa! To, co sie sni, Pomnoz przez trzy Bez namyslu mnoz. A gdy kto chce Powstrzymac Cie Ramionami wzrusz. Na chmure run, Pod niebo frun, Nie smiej sie ze swych marzen, Tylko pomnoz, pomnoz, Pomnoz, pomnoz Je przez trzy! Pomnoz, pomnoz, Pomnoz, pomnoz Je przez trzy! A gdy zbrzydnie Ci szalenie To dzielenie i mnozenie, Bo i tak moze byc, Idz bez butow do opery. Albo walca sun na cztery Wydus sok z fortuny sknery Zacznij na luzie zyc, Po czym znow: To, co sie da, Podziel na dwa, Bez namyslu dziel. La la la la, la la la la La la la la, la la la la La la la la, la la la la La la, lalala la la Lala la A gdy zbrzydnie Ci szalenie To dzielenie i mnozenie, Bo i tak moze byc, Idz bez butow do opery. Albo walca sun na cztery Wydus sok z fortuny sknery Zacznij na luzie zyc, Po czym znow: To, co sie da, Podziel na dwa Bez namyslu dziel. Uciechy dnia, Do pieca drwa, Zycia czern i biel. Jesli Ci los Nabije trzos, Nie chowaj go w sienniku, Tylko podziel, podziel, Podziel, podziel, Go na dwa! Podziel, podziel, Podziel, podziel, Go na dwa!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

2+1: Na luzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

2+1: Na luzie

Skomentuj tekst

2+1: Na luzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • na luzie podziel na 2
 • to co sie da podziel na dwa
 • 2+1na luzie chwytu
 • hej za goreckami i dolineckami
 • zacznij na uzie żyć

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na luzie - 2+1, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na luzie - 2+1. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - 2+1.